07 / 12 / 2018
Aicina uz “Jam Session” ar vijoļspēles virtuozu no Kanāriju salām Pablo Rodriguezu

Otrdien, 11. decembrī, plkst. 20.00 koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā Civita Nova notiks kārtējais “Jam Session”, kurā īpašais viesis šoreiz būs vijoļspēles virtuozs no Kanāriju salām Pablo Rodriguezs (Pablo Rodriguez). Muzikālais pasākums “Jam Session” jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un citiem viesiem.


Pablo Rodriguez vijoļspēli sācis apgūt sešu gadu vecumā. Jau 12 gados īpaši sācis sevi attīstīt flamenko, latin un folk mūzikas stilos. Uzstājies koncertzālēs Amsterdamā, Tenerifē, Madridē, sadarbojies ar mūziķiem Irene Alvareza (Irene Alvarez), Jose Manuels Leons (Jose Manuel Leon), Gordans Nikoličs (Gordan Nikolič), Jorge Pardo u.c. Šobrīd Pablo ir mūziķis Nīderlandes Ziemeļu jūras stīgu kvartetā – jaunā inovatīvā projektā, kas sevī ietver tādus mūzikas stilus kā džezs un folk mūzika. Tāpat vijolnieks muzicē kopā ar kubiešu pianistu Humberto Riosu (Humberto Rios) – aizraujošs un fascinējošs duets, kuru izpildījumā apvienotas Kanāriju un Kubas folklora ar džeza mūziku.

Pēc “Jam Session” sekos brīvo improvizāciju daļa, tāpēc ikviens ir laipni aicināts tajā piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Uz improvizāciju daļu aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika.

Muzikālo pasākumu “Jam Session” organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle “Lielais dzintars”.

Pasākumā ieeja ir BEZMAKSAS.

Informāciju sagatavoja PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.
www.lmmdv.edu.lv