28 / 01 / 2020
Aicina uz mūziķa Aivara Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertiem

Aivars Hermanis, smalki niansētais un mazliet nostalģiskais mūziķis aicina uz savu 65 gadu jubilejas koncertu, kas notiks mākslinieka dzimtajā pilsētā Liepājā - 15. martā plkst. 17.00  koncertzālē “Lielais Dzintars”. Koncertus organizē aģentūra “Forte Production”.


Jau vairāk kā 50 gadus Aivara Hermaņa sabiedrotais ir ģitāra, kuras virtuozais skanējums aizkustinājis daudzu klausītāju sirdis jau no laikiem, kad Aivars darbojās grupās "Suvenīrs", "Tip-top", "Modo", "Opus", "Remix", Valsts televīzijas un Radio vieglās estrādes mūzikas orķestrī, Raimonda Paula ansamblī, Gunārā Rozenberga bigbendā, Laimas Vaikules grupā un citās mūziķu apvienībās.


Klausītāji Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertos varēs izbaudīt dziesmas un instrumentālos skaņdarbus, kas iekļauti mūziķa divos solo albumos, kā arī kopdarbos, kas tapuši sadarbībā ar laikabiedriem - dziedātāju Ievu Akurāteri, Aiju Vītoliņu un Igo, mūziķiem Uldi Marhilēviču, Juri Kristonu, Raimondu Macatu un Ēriku Upenieku, kā arī ar “Akustisko ģitāru trio (AG 3’o)” dalībniekiem – Kasparu Zemīti un Mārci Auziņu. Liela daļa no šiem māksliniekiem būs kopā ar Aivaru jubilejas koncertos.


A.Hermaņa jubilejas koncertos skatītājiem būs iespēja būt klāt pirmatskaņojumā jaunākajam, retrospektīvajam albumam "igo # hermanis # dziesmas", kas dienas gaismu ieraudzīs pirmajā koncertā - 7. martā. Šajā albumā būs apkopotas dziesmas Igo izpildījumā, kas radītas pēdējos gadu desmitos. Vairumam dziesmu ir Igo vārdi. Disks nāks klajā ierastu izdevniecības “Upe tuviem un tāliem” apgādā.


Albumā papildus (bonusa celiņi) būs pievienotas divas dziesmas no grupas “Remix” repertuāra - “No rīta” un “Komunālais blūzs”.


Pēdējos gadu desmitos Aivara skaņu ieraksti tapuši sadarbībā ar kolēģiem Raimondu Macatu un Vjačeslavu Mitrohinu. Arī jaunā CD fināla māsters tiek gatavots Vjačeslava Mitrohina studijā MMB Studio.


Biļetes uz Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertu iespējams iegādāties Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā.