28 / 05 / 2018
Koncertzāle “Lielais dzintars” atklāj vasaras ekskursiju sezonu

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” aicina iepazīt koncertzāles aizkulises aizraujošā ekskursijā, un vasaras sezonā katru svētdienu pulksten 11 (latviešu valodā) un pulksten 13 (angļu valodā) apmeklētājiem piedāvās grupu pastaigas gida pavadībā.


Kopā ar gidu apmeklētāji varēs ielūkoties kosmosa kuģim un vīnogu dārzam līdzīgajā Lielajā zālē, Kamerzālē un citās koncertu un mākslas telpās, no kurām paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz pilsētu. Stundu garajā pastaigā apmeklētāji sadzirdēs arī koncertzāles skaņu vibrācijas, jo 7 stāvus augstā ēka ir pārvērsta makro mēroga mūzikas instrumentā. Ekskursijas gaitā varēs uzzināt aizraujošus faktus par koncertzāles tapšanu un iespējams ieskatīties arī mākslas notikumu sagatavošanas aizkulisēs.

Biļetes uz visām ekskursijām, kas notiks laika periodā no 3. jūnija līdz 9. septembrim, var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, ar iegādātajām biļetēm tikšanās īsi pirms ekskursijas sākuma koncertzāles 1.stāvā, pie informācijas centra.

Ekskursijas cenas:
Pieaugušajiem - 2,50 eiro
Skolēniem, studentiem, pensionāriem - 1,50 eiro,
Personām ar I un II grupas invaliditāti, I grupas pavadoņiem - 1,50 eiro,
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bezmaksas

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētājus var neielaist visās ekskursijas maršrutā paredzētās telpās, ja to konkrētajā brīdī neļauj tehniskie, mākslinieciskie vai citi apstākļi.

Koncertzāle “Lielais dzintars” atklāta 2015. gada novembrī, un ik gadu to apmeklē vairāk nekā 200 tūkstoši apmeklētāju. Austriešu arhitekta Folkera Gīnkes projekts guvis starptautisku atzinību konkursos ASV, Austrijā, Krievijā, Itālijā un Latvijā.

Uzziņām: +371 634 24555 ; info@lielaisdzintars.lv ; www.lielaisdzintars.lv

Papildu informācijai:
Elizabete Hartmane
SIA “Lielais Dzintars”
Sabiedrisko attiecību vadītāja
E.: elizabete.hartmane@lielaisdzintars.lv
T.: 25993399
www.lielaisdzintars.lv