10 / 10 / 2018
Kulakova un Akurāteres jubilejas koncerts "Gandrīz tautasdziesma" Liepājas koncertzālē
Skatītāju piepildītā Vidzemes koncertzālēs "Cēsis" 5. oktobrī sākusies divu šā gada jubilāru – Ievas Akurateres un Jura Kulakova – 60 gadu jubilejas koncertturneja "Gandrīz tautas dziesma". Atklāšanas koncertā piedalījās ne tikai abi jubilāri un grupa "Pērkons", bet arī īpašie viesi – Latvijas Nacionalās operas solists un kādreizējais grupas dalībnieks Nauris Puntulis un perkusionists Matīss Akuraters. Koncerts "Gandrīz tautas dziesma" Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars" notiks 21. oktobrī plkst. 18.00.

Koncerta pirmajā daļā izskanēja dziesmas no abu jubilāru radošās darbības repertuāra: "Mūžs", "Liepiņa, māsiņa", "Dzīves pulkstens", "Lampas un zvaigznes", "Vanags", "Kas kait Rīgas meitiņām", "Reiz zaļoja jaunība", "Mīlestībā viļņo krūts", "Baletomānija" un "Mana dienišķā dziesma", bet otrajā – grupas "Pērkons" lielākie hiti "Labu vakar", "Sapumpurots zars", "Kāzas", "Pie baltas lapas", "Zaļā dziesma", "Actiņas", "Mēs pārtiekam viens no otra", "Slidotava", "Gandrīz tautasdziesma" un "Ballīte".

Pēc koncerta mājīgā atmosfērā mākslinieki un lūgtie viesi svinēja grupas "Pērkons" jaunā studijas albuma "7-os no rīta" iznākšanu un mielojās gan ar īpaši cepto jubilejas torti, uzkodām un atspirdzinājumiem, bet visi interesenti varēja tikt pie mākslinieku autogrāfiem.

 Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.