03 / 08 / 2018
“Lielā dzintara” suvenīru kolekcija papildināta ar Maestro Raimonda Paula jaunāko albumu

Limitētā daudzumā klajā nācis jaunākais Raimonda Paula dziesmu un skaņdarbu ieraksts “Dziedāšanas svētki koncertzālē “Lielais dzintars””, kas tagad nopērkams arī “Lielā dzintara” informācijas centrā.


Albums ierakstīts koncertzālē “Lielais dzintars”, un tā ierakstā piedalījušies Valsts akadēmiskais koris Latvija diriģenta Māra Sirmā vadībā, Liepājas Simfoniskais orķestris, solisti un instrumentālisti.

“Šis ir mans veltījums “Dziesmu svētkiem”. Biju ļoti gandarīts par šo koncertu, tāpēc ļoti vēlējos to iemūžināt, lai varētu CD uzdāvinātu saviem draugiem un kolēģiem. Tie ir mani ideālie “Dziesmu svētki”,” par jauno albumu saka Maestro. Albumā iekļautas daudz klasiskas un mīlētas kompozīcijas – mūzika no kinofilmām “Ilgais ceļš kāpās” un “Teātris”, no izrādēm “Kaligula” un “Meža gulbji”, Noras Bumbieres un Margaritas Vilcānes reiz dziedātā teiksmainā “Latgalei”, Mirdzas Zīveres skaistā “Atziedi, dvēsele, senā labā”, Edgara Liepiņa “Vecpuiša dziesma” vīru kora izpildījumā u.c.

Jaunais mūzikas albums papildina “Lielā dzintara” suvenīru kolekciju, kurā jau iekļauti dažādi mūzikas ieraksti, video ieraksti, ar mākslu, arhitektūru un kultūru saistītas grāmatas un citi suvenīri.