03 / 10 / 2018
Notiks jau otrā sabiedrības vadītāju konference “Celtspēja”
Š.g. 19. oktobrī, Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” ar Tele2 atbalstu notiks otrā sabiedrības vadītāju konference “Celtspēja”, uz kuru aicināti vairāk nekā 1000 valsts pārvaldes un pašvaldību vadības pārstāvji no visas Latvijas. Šogad savā pieredzē un zināšanās dalīsies 17 dažādu nozaru līderi un profesionāļi, kuru atziņas un praktiskie piemēri dos iespēju vadītājiem pielietot jauniegūtās zināšanas, vadot iestāžu darbu un pilnveidojot iestādes kopējo tēlu sabiedrībā.

Par šīm tēmām runās pieredzējuši vadītāji, stāstītajā iekļaujot arī savu pieredzi un no tās gūtās atziņas. Kā lektori uzstāsies Uldis Pīlēns (pieredzējis arhitekts, uzņēmējs un vadītājs), Baiba Rubesa (RB Rail valdes priekšsēdētāja),Raivo Rosts (Tele2 komercdepartamenta direktors),Mārtiņš Bičevskis (Valsts nekustamie īpašumi padomes priekšsēdētājs), Sanita Osipova (Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietniece, Prof. Dr. Iur.), Mārtiņš Daugulis (ārpolitikas pētnieks, lektors), Laila Jemberga (ārste, biznesa trenere, personības izaugsmes trenere), Jānis Ķīnasts (vides dizainers, pasniedzējs, “Nēbetjā” dibinātājs), Zuarguss (cilvekam.lv komunikācijas treneris, moderators) un citi. Visa informācija par konferenci un lektoriem pieejama konferences mājaslapā: www.celtspeja.lv.

“Ar šo konferenci vēlamies iedvesmot un motivēt publiskā sektora vadītājus, jo tieši no viņiem visbiežāk ir atkarīgs tas, kā strādās attiecīgā iestāde – cik tā būs mūsdienīga un radoša dažādu inovāciju ieviešanā, cik mērķtiecīgi un lojāli būs darbinieki, kā arī cik kvalitatīvus pakalpojumus saņems sadarbības partneri un iedzīvotāji. Arī mēs Tele2 ietvaros ļoti daudz strādājam pie tā, lai vadītāji būtu aizrautīgi līderi, kas ar savu komandu spēj klientiem nodrošināt kvalitatīvus mobilos sakarus, plašu un ātrāko mobilo internetu, kā arī atbilstošus biznesa vides risinājumus,” atzīt Tele2 komercdirektors Raivo Rosts.

Konferences organizatori atzīst, ka interese par konferenci jau pirmajā gadā bijusi ļoti liela, un vairums dalībnieki nolēmuši piedalīties konferencē arī šogad. Informācijai: konferenci pirmajā gadā apmeklēja valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji no 82 Latvijas novadiem, kopskaitā vairāk kā 1000 dalībnieki.

Arī šogad, noslēgumā dalībnieki tiks aicināti piedalīties neformālā pasākumā, kura laikā būs iespēja apmainīties ar lekciju laikā gūtajiem iespaidiem un dalīties savā pieredzē. Pasākuma valoda — latviešu.

Konferenci organizē komunikāciju aģentūra Addiction sadarbībā ar Tele2 Bizness, atbalsta Liepāja pilsēta, SEB banka, Orkla Confectionery & Snacks Latvija, Aldaris, laikraksts Diena, ziņu aģentūra Leta.

Plašāka informācija un reģistrācija: www.celtspeja.lv.

Informāciju sagatavoja
Līva Dzerkale
Konferences “Celtspēja” komunikācijas vadītāja
Tālrunis: 29 297 272
E-pasts: liva@addc.lv