13/04/2019
sestdiena 09:00
BIGBANK SKRIEN LATVIJA / Liepājas pusmaratons
Jau trešo gadu pēc kārtas ar Liepājas Pusmaratonu tiks atklāts vērienīgais skriešanas seriāls "Bigbank Skrien Latvija". 13. Aprīlī pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem būs unikāla iespēja izskriet sev vēlamo distanci no dažiem kilometriem līdz pat pusmaratonam pa Liepājas ielām, kas uz sacensību laiku tiks noslēgtas automašīnu satiksmei.

"Bigbank Skrien Latvija" seriāls norisinās 8 dažādās Latvijas pilsētās un tā mērķis ir piesaistīt aktīvam dzīvesveidam ik vienu, kā arī stiprināt sportiskas tradīcijas ģimenēs, tieši tāpēc, Liepājā būs iespēja pieteikt dalībai arī pašus mazākos sportotājus mazuļu rāpošanas sacensībām, bet nedaudz lielākus dalībniekus bērnu skrējieniem, kā arī visiem kopā piedalīties īpašā ģimenes skrējiena distancē. Protams, arī tradicionālās 5km, 10km un 21km distances sevis izaicināšanai. Pieteikšanās www.bigbankskrienlatvija.lv vai jebkurā Sportland veikalā Latvijā.

BIGBANK SKRIEN LATVIJA 2019 dalībniekiem iespēja iegādāties biļetes uz koncertiem IRĀŅU MŪZIKAS LEĢENDA SAEIDS ŠANBEHZADE/ PASAULE LIELAJĀ DZINTARĀ un ELECTRO DELUXE. FUNKY JAZZ ar 25% atlaidi. Vairāk informācijas http://lielaisdzintars.lv/aktualitates/atlaides-uz-koncertiem-bigbank-skrien-latvija-2019-dalibniekiem

Biļetes: no € 5,00
Norises vieta: Pie koncertzāles Lielais dzintars
Organizē: Baltic Events