20/05/2020 -
21/05/2020
Cancelled! Passport - The Baltic Sport Summit / Mārketinga un sporta biznesa konference
20. - 21. maijā Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars" norisināsies Baltijā pirmā mārketinga un sporta biznesa konference "Passport Summit", kurā uzstāsies vairāk nekā 18 savas jomas ekspertu no visas pasaules, tostarp pašmāju profesionāļi. Konferences mērķis ir vienkopus pulcēt augsta līmeņa mārketinga un sporta menedžmenta ekspertus, kā arī pasaules mēroga sporta zīmolu pārstāvjus, lai dalītos pieredzē un veiksmes stāstos, tā iegūstot jaunas zināšanas un idejas mārketinga un sporta biznesa attīstības veicināšanai.


Konferencē uzstāsies tādi Latvijas un starptautiskie nozares smagsvari kā pasaulē vadošās sporta mārketinga aģentūras "Polaris Sports" vadītājs Pedro Moreira Dos Santos (Portugāle), kura nopelns ir tādu sporta zvaigžņu kā RONALDO, MAURINJO un FABINHO miljonu un miljardu vērtie reklāmas līgumi. Tigran Sirunyan (Vācija), kurš ir globālās sporta mārketinga un izklaides aģentūras "Lagardere sports and entertainment" Eiropas mediju nodaļas viceprezidents un kura viens no uzdevumiem ir stratēģiski plānot sporta pārraides vadošajos medijos visā Eiropā, aktualizēs tendences mediju vidē, kas ir svarīgas ne tikai sporta nozarē. Par sporta transformāciju digitālajā laikmetā jeb eSports, kas straujiem soļiem iekaro savu vietu sporta pasaulē, dalīsies aģentūras "Lagardčre sports and entertainment" eSports direktors Markus Kliemke (Vācija). Tāpat konferencē ar iedvesmojošiem stāstiem dalīsies autosporta leģenda Ellen Lohr (Vācija), kura aizvadījusi 31 gadu ilgu autosportistes karjeru un daudzi citi.

Konferencē runātāji pievērsīsies tādiem tematiem kā mārketinga izaicinājumi 21.gadsimtā, mediju loma un ietekme mūsdienās, īpaši, sporta biznesā, sporta līdzjutēju piesaiste un to lojalitātes veicināšana, sporta tūrisms un tā ietekme uz valsts tēlu un izaugsmi, sponsorēšanas transformācija uz veiksmīgām partnerattiecībām, stāsti, kā pārvarēt bailes un izkāpt no savas komforta zonas, lai gūtu panākumus sportā un biznesā, un citi.

"Passport Summit" norisināsies 20. un 21. maijā Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars". Konferences pirmās dienas vakarā notiks tā svinīgā atklāšana, grupas "DAGAMBA" koncerts un tīklošanās jeb "networking", savukārt 21. maijā vienas dienas programmā ar saviem pieredzes stāstiem uzstāsies vairāk nekā 18 Latvijā un pasaulē atzīti nozares profesionāļi un eksperti. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Vairāk informācijas: https://passportsummit.com/
Organizē: Reku, SIA