03/05/2020
Sunday 18:00
PĀRCELTS UZ 06.09.! Arstarulsmirus koncertsērija “Skatu punkti”
2020. gada pavasarī tiks uzsākta Arstarulsmirus koncertsērija par godu nākamā gada sākumā gaidāmā albuma “Skatu punkti” izdošanai. Šis būs pirmais albums sērijā - “Vēlējuma dziesmas”.
Vēlējuma dziesmu mēķis ir vairot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī vairot sirsnīgas, atbalstošas un cieņpilnas savstarpējās attiecības. Kā saka Arstarulsmirus: “Vēlējuma dziesmas ir tekstu kopumi, kurus es novēlētu izdziedāt vai izteikt ikvienam līdzcilvēkam.”

Koncertos dziesmu autors uzstāsies kopā ar vokālistu kvintetu un pavadošo sastāvu. Formas ziņā koncertprogramma atspoguļos eklektisku pieeju, kurā tiek balansēts starp emocionāli izteiksmīgām rečitatīva intonācijām un daudzbalsīgiem vokālistu kvinteta dziedājumiem, starp - dzīvo instrumentu skanējumu un futūristiskām sintezatoru skaņām. Jaunās albuma dziesmas veidotas, lai radītu mierīgu, harmoniski melodisku noskaņu, kas palīdz klausītājiem uztvert bagātīgo tekstu daudzumu.

Lai arī koncertprogrammu kopumā veidos dziesmas no gaidāmā albuma, tajā izskanēs arī klausītāju iemīļotākās kompozīcijas no līdzšinējās autora daiļrades.

Biļetes: no 15,00

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Gustavs Butelis