20/09/2020
SUNDAY 19:00
THE SOUND POETS AKUSTISKAIS KONCERTS KLUSĀK
Aicinām Liepājas koncerta apmeklētājus, kuri biļetes iegādājušies internetā, tuvākajā laikā ielūkoties savos e-pastos, kur nosūtīsim informāciju par biļešu pārreģistrēšanas un personalizēšanas kārtību. 

Informējam, ka plānotā viena koncerta vietā gaidāmi 2 koncerti – 16.30 un 19.00. Ja biļetes iegādātas koncertzāles kasē, biļešu personalizēšana jāveic klātienē to iegādes vietā, norādot vēlamo koncerta laiku. Aicinām šo pārreģistrāciju kasē veikt savlaicīgi, neatliekot to līdz koncerta norises dienai.

The Sound Poets, pirms gada nospēlējuši koncertu Arēnā Rīga, pavadījuši kārtīgu festivālu vasaru, paziņo par klusākiem pavasara plāniem - apbraukāt Latviju un sniegt akustiskus koncertus. Atkāpties no ierastā zināmu dziesmu skanējuma, izmēģināt jaunus instrumentālus salikumus un galu galā nonākt pēc iespējas nepastarpinātā kontaktā ar klausītājiem ir tas, kas jau iepriekš akustiskos koncertus darījis tik mīļus gan publikai, gan grupai.

“Kā īpašāko noteikti izceltu koncertu atmosfēru - mums tajos vienmēr ir sajūta, ka klusi sarunājamies ar katru atnākušo. Un, ja klausītājs pēc tam uzraksta personīgi, ka, šķitis, koncerts veltīts tieši viņam - mēs esam gandarīti par abpusējo sajūtu,” stāsta mūziķi.

Kāpēc “Klusāk”? “Tas, iespējams, vislabāk un vienkāršāk apraksta to, kas tur notiks - skanējuma jauda būs pieklusinātāka, bet ne mazāka, jo mēs to vienkārši vērsīsim vairāk uz iekšpusi, dziesmu jēgu un vēstījumu pārstāstot citādākās skaniskās nokrāsās.”


Biļetes: no 12,00 eiro

Bezmaksas ieeja bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: TSP Music, SIA