10 / 03 / 2020
Ar solokoncertu “Lielajā dzintarā” oktobrī uzstāsies Elīna Garanča
Ar solokoncertu šī gada 10. oktobrī plkst. 18.00 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” pirmo reizi uzstāsies viena no pieprasītākajām operdziedātājām pasaulē, mecosoprāns Elīna Garanča. Slavenās dziedātājas skatuves partneris Liepājā būs viens no pasaulē labākajiem koncertmeistariem – izcilais skotu pianists Malkolms Martino (Malcolm Martineau). Biļetes uz koncertu tirdzniecībā no 10. marta.


“Elīna Garanča ir viena no pieprasītākajām dziedātājām uz Zemes – pasaulē šobrīd ir tikai daži mecosoprāni, kuri spētu viņai līdzināties vokāli, muzikāli vai dramatiski,” par latviešu dziedātāju raksta medijs “New York Classical Review”.

Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” šī būs pasaulslavenās latviešu mākslinieces debija. Elīna Garanča Liepājā uzstāsies ar kamermūzikas programmu. Dziedātājas skatuves partneris, pianists Malkolms Martino pazīstams kā koncertmeistars labākajām pasaules operas dīvām - Annai Ņetrebko, Annei Sofijai fon Oterei, Andželai Georgiū u.c. Kopā ar Elīnu Garanču viņi aizvadījuši spožus koncertus prestižākajās zālēs pasaulē – Vigmora zālē Londonā, Kārnegī zālē Ņujorkā, Musikverein koncertzālē Vīnē u.c.

Abu mākslinieku skatuviskā partnerība tiek dēvēta par maģisku. “Elīnas Garančas balss smalkajā klavieru pavadījumā ne tikai aizkustina, bet arī apreibina – tajā ir viss krāsu un emociju spektrs. Tā ir balss, kura ir sasniegusi briedumu, taču nav zaudējusi maigumu, vieglumu un elastīgumu,” raksta kritiķi.

Koncertprogramma tiks precizēta. 13. oktobrī Elīna Garanča un Malkolms Martino uzstāsies arī Latgales vēstniecībā “Gors”.

Video:
(Elīna Garanča dzied Roberta Šūmaņa “Veltījumu” (”Widmung”))

Koncertu ar Liepājas pašvaldības atbalstu rīko SIA “Lielais Dzintars”, plašāka informācija lasāma lielaisdzintars.lv. Biļetes nopērkamas koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā, Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv