07 / 10 / 2019
Filmas Nekas mūs neapturēs veidotāji aicina uz vērienīgu pirmizrādi

Piektdien, 11. septembrī koncertzālē "Lielais dzintars" notiks Andra Gaujas kaisles drāmas "Nekas mūs neapturēs" reģionālā pirmizrāde. Pirms pirmizrādes būs saruna ar filmas režisoru un aktieriem, pēc filmas - diskusija ar psihoterapeitu Ansi Jurģi Stabingi.


Harizmātiskais mūzikas producents Ralfs Dambergs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu (Kristīne Nevarauska) un mīļāko (Elza Gauja) sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita (Dārta Stepanova). Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.

Andra Gaujas otrā spēlfilma "Nekas mūs neapturēs" tiek pieteikta kā neparasti vizuāla filma, uzņemta pie leģendārajām Āraišu vējdzirnavām, uzbūvējot veselus divus daudzstāvu kinopaviljonus. Filmēts tika naktsmaiņās, iemūžinot daudzus saules rietus un lēktus.

Biļetes uz filmas pirmizrādēm un sīkāka informācija pieejama filmas oficiālajā lapā www.nekasmusneaptures.lv. Biļetes iespējams iegādāties arī kinoteātros un pasākuma norises vietās, kā arī Biļešu paradīzē – gan internetā, gan kasēs.

Scenārists un režisors: Andris Gauja. Lomās: Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova.
Operators: Aleksandrs Grebņevs, LGC. Mākslinieks: Jurģis Krāsons. Tērpu māksliniece: Līga Krāsone.

Video: