Programma:

1. daļa


Dienvidķīnas universitātes sieviešu koris


Diriģente: Janhui Su


Gans Lins “No sniegotās lūgšanu vietas” (From Snow Area of Prayer)


Ko Matsushita Miao lidošanas dziesma (Flying Song of Miao)


M. Sūzenas Braunas aranžējums “Jozua kaujā pie Jērikas” (Joshua Fit the Battle of Jericho)


Dariuss Lims “Zudušās pasaules atbalsis” (Echoes of the Lost World)


2. daļa:


Kimberli meiteņu koris


Diriģente: Filisa Goldblata


Afrikāņu tautasdziesma Antona Esterhūza apdarē

Ūla Jeilu - "Ziemeļblāzma" (Northern Lights)


Kosu tautasdziesma Antona Esterhūza apdarē – “Marabi"


Kosu tautasdziesma Antona Esterhūza apdarē - "Thula Baba"


Tradicionāls spiričuels Mozesa Hogana apdarē - "Es dziedāšu, līdz Svētais Gars iemājos manā sirdī" (I’m Gonna Sing till the Spirit Moves in my Heart)


20/07/2017
ceturtdiena 19:00
3. EIROPAS KORU OLIMPIĀDE / LIEPĀJAS KONCERTS
3.Eiropas koru olimpiādes un “Nāciju Grand Prix Rīga 2017” konkursa ietvaros Liepājas koncertzālē uzstāsies divi kolektīvi - Kimberli meiteņu koris no Dienvidāfrikas un Dienvidķīnas universitātes sieviešu koris. Katrs no koriem atzīts par unikālas kora tradīcijas nesēju, un ar atzinību novērtēts to profesionāli augstais sniegums.

Dienvidķīnas universitātes sieviešu koris dibināts 2009. gadā, un tā dalībnieces galvenokārt ir Dienvidķīnas universitātes Mūzikas skolas audzēknes. Neilgi pēc dibināšanas koris kļuvis par visiem zināmu studentu kori starp visām Ķīnas universitātēm augstās balss kvalitātes un aizrautīgās kora mākslas veicināšanas dēļ. 2012. gadā koris atklātā konkursā „Xinghai balvas starptautiskajās koru sacensībās” (starpkultūru pasākums) kategorijā „Vienlīdzīgu balsu jauniešu koris” ieguva zelta diplomu (1. vietu) un kategorijā „Jauniešu koris” ieguva platīna nomināciju (1. vietu). 2013. gadā Ķīnas Kultūras ministrija pirmo reizi izvēlējās kori dalībai Sanhuanas Dziesmu svētkos Argentīnā, kas notiek reizi divos gados. 2015. gadā ceturtajā Nacionālās Universitātes studentu mākslas šovā koris ieguva augstāko vērtējumu starp visiem koriem.

Dienvidķīnas universitātes sieviešu kora dziedāšanas stils ir smalks, tīrs un krāšņs. Tas kļūst arvien izcilāks uzkrāto sasniegumu, bagātīgās izteiksmes un daudzveidīgo priekšnesumu dēļ.

Kimberli meiteņu koris nosaukumu ieguvis par godu Kimberli pilsētai Dienvidāfrikas Ziemeļkāpas provincē. Kora sastāvā ir aptuveni 60 meitenes, un tā mūzikas žanri ir daudzveidīgi - koris uzstājas ar klasisko un mūsdienu komponistu mūziku, kā arī ar populārām mūsdienu dziesmām. Koris veiksmīgi piedalījies dažādos nacionālos un starptautiskos koru konkursos un festivālos, piemēram, 2016. gadā koris ieguva 8. un 10. pakāpes sudraba diplomu Pasaules koru olimpiādē Sočos. 

Koris ir apņēmies sasniegt māksliniecisku izcilību. Tas Kimberli meitenēm sniedz cerību uz pašizaugsmi un iespēju attīstīt savu balsi. Rupjie dimanti kļūst par pulētiem un mirdzošiem spīdekļiem, kas vainagojas panākumiem. Koris ir vieta, kur dalībnieki nebaidās sapņot.

Koncerts 2 daļās ar starpbrīdi, kopējais norises laiks: 1 stunda 50 minūtes

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars