19/03/2019 -
21/03/2019
5. LATVIJAS PASĀKUMU FORUMS

5. Latvijas Pasākumu forums notiks no 2019. gada 19. līdz 21. martam Liepājā (koncertzālē “Lielais dzintars”) un piedāvās dalībniekiem plašu un interesantu programmu, kurā dzimt jaunām idejām. Pasākumu foruma 2 dienu programmā būs sesijas gan pasākumu izstrādes, gan realizācijas jomās (un šoreiz jaunums - katrai programmai veltīta viena diena - tas nozīmē, ka sesijas nepārklāsies un ikvienam foruma dalībniekam būs iespēja būt klāt visās sesijās!), notiks LaPPA kvalitātes zīmes 2019 saņēmēju izziņošanas pasākums, tradicionālā LaPPA Pasākumu gada balvas pasniegšanas ceremonija un kopš Valmieras ieviestā jaunā tradīcija - Latvijas pasākumu mūziķu skate 2019. 22. martā Liepājas pilsēta ir sarūpējusi plašu reģionālās dienas programmu, savukārt 19. martā Latvijas Pasākumu foruma programmā jaunums - konference “Kad pasākums kļūst par Notikumu”. 


5. LATVIJAS PASĀKUMU FORUMA PROGRAMMA 

OTRDIENA, 19. MARTS

11:00 | PASĀKUMU INDUSTRIJAS KONFERENCE “KAD PASĀKUMS KĻŪST PAR NOTIKUMU” 

Latvijā katru gadu notiek daudzi tūkstoši pasākumu, bet tikai daļa no tiem kļūst par Notikumiem. Kas kopīgs pasākumu veiksmes stāstiem? Kā izmērīt pasākuma atdevi un kāpēc rīkot pasākumus? Ko darīt un nedarīt, rīkojot  pasākumus? Pasākumu industrijas konferencē “Kad pasākums kļūst par Notikumu” 15 eksperti dalīsies savās  pārdomās par to, kādam jābūt pasākumam, lai tas kļūtu par Notikumu. Konferences auditorija ir pasākumu nozares klienti, pasūtītāji, plānotāji un pasākumu rīkotāji. Latvijas Pasākumu foruma dalībniekiem ieeja konferencē - bez papildus maksas! 


19:00 | LATVIJAS PASĀKUMU FORUMA NOZARES ATKALSATIKŠANĀS VAKARS

Tradicionālajā Latvijas Pasākumu foruma ballītē neformālā atmosfērā nozares aktualitātes apspriest aicināti pasākumu nozares dalībnieki - pasākumu rīkotāji, pasākumu piegādātāji un visi citi, kas strādā tad, kad pārējie atpūšas. 


TREŠDIENA, 20. MARTS

10.00 | 5. LATVIJAS PASĀKUMU FORUMS - SESIJU DIENA - PASĀKUMU IZSTRĀDE 

Pasākumu izstrādei veltītajā foruma dienā četrās sesijās runāsim par nozarei aktuālo - karstā temata sesiju veltīsim jaunajai domāšanai, ko pieprasa sabiedrības aktīvā dzīve sociālajos tīklos un pētīsim, kā tas maina  pasākumu komunikāciju. Iepazīsimies ar dažādiem infrastruktūras risinājumiem pasākumu norises vietās un  runāsim par to, kas ir plaģiāts pasākumu nozarē. Atsevišķā sesijā iedziļināsimies pilsētas svētku un festivālu  piedāvājumā. plkst. 17.00 sesijā “Viņpus priekškaram” iepazīsimies ar topošajiem pasākumiem Latvijā 2019. gadā.


19:00 | LATVIJAS PASĀKUMU MŪZIĶU SKATE 2019

LaPPA KVALITĀTES ZĪMES 2019 SAŅĒMĒJU IZZIŅOŠANAS PASĀKUMS

(sadarbībā ar LaPPA)


CETURTDIENA, 21. MARTS

10.00 | 5. LATVIJAS PASĀKUMU FORUMS - SESIJU DIENA - PASĀKUMU REALIZĀCIJA 

Latvijas Pasākumu foruma realizācijas dienā runāsim par aktuāliem jautājumiem pasākumu realizācijā - tradicionālajā pasākumu drošības sesijā pieskarsimies drošības aktualitātēm 2019. gadā, turpināsim Valmierā iesākto diskusiju par pasākumu tehnisko producēšanu. Autortiesību sesijā atbildēsim uz nozarei aktuāliem autortiesību jautājumiem un skatīsimies kādas ir pasaules pasākumu nozares tendences autortiesību jomā. Pasākumu foruma programmas fokusā būs nozares attīstības, izglītības un pasākumu realizācijas kvalitātes jautājumi. Uzzināsim par aktualitātēm biļešu tirdzniecībā.


19.00 | LaPPA GADA BALVAS 2018 PASNIEGŠANAS CEREMONIJA 

(sadarbībā ar LaPPA)


Plašāka informācija par forumu, kā arī iespēja reģistrēties: www.pasakumuforums.lv