11/11/2018
svētdiena 15:00
Ar mīlestību no Ineses Galantes

Inese Galante kā izcila vokāliste un jauno talantu patronese ir iecerējusi iepriecināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju, dāvinot Latvijai 100 gadu jubilejā jaunu koncertprogrammu „Ar mīlestību no Ineses Galantes!”. Tie būs patiesi mūzikas un mīlestības svētki!


Jaunajā koncerta programmā skanēs skaistāko operu mīlas ārijas un mūzikas skaņdarbi – romantiski dvēseles stāsti, kas aizkustinās, iedvesmos un pacilās ikvienu, radot neaizmirstamu mūzikas burvību. Un visam pāri – mīlestība, kas plūst no sirds uz sirdi, no dziesmas uz dziesmu.

Kopā ar soprānu Inesi Galanti un visu iemīļoto, talantīgo pianistu Aivaru Kalēju šajā koncertā piedalīsies arī Ineses Galantes talantu konkursa laureāti - vokālisti un mūziķi.

Tīrs, dzidrs, nevainojams akustisks skanējums. Šāds koncerta formāts pasaulē kļūst arvien populārāks, jo mākslinieki ļauj izbaudīt kausītājiem patieso mūzikas burvību – ik skaņu, ik mirkli!

Inese Galante iecerējusi pārsteigt klausītājus ar kādu pirmatskaņojumu. Tas būs koncerts, kas neatstās vienaldzīgu nevienu, jo mīlestības spēks ir visaptverošs un varens! „ Mīlēsim savu zemi un mīlēsim viens otru!” sūtot sirsnīgus sveicienus Liepājai un Kurzemei, saka Inese Galante.

Koncerts 2 daļās.
Kopējais norises ilgums: 2 stundas 10 minūtes.

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar nodibinājumu Ineses Galantes fonds