09/08/2020
Svētdiena 18:00
ATCELTS! Kristīne Prauliņa un “Rīgas Gospelkoris”
Koncerts “Lieldienu koncerts. Kristīne Prauliņa un Rīgas Gospelkoris” (vai Kristīne Prauliņa un Rīgas Gospelkoris), kas bija paredzēts 11.04.2020 plkst. 17.00 un pēc tam pārcelts uz 9. 08.2020 plkst. 18.00 TIEK ATCELTS!

Klausītājiem, kas iegādājušies biļetes uz koncertu 11. aprīlī vai 9. augustā, TIKS ATGRIEZTA NAUDA par iegādātajām biļetēm!

Pircējiem, kas iegādājušies biļetes “Biļešu Paradīzes” klātienes kasēs, maksājot ar karti vai skaidrā naudā, ir jāgriežas “Biļešu Paradīzes” kasēs, uzrādot konkrēto biļeti. Apmaiņā pret biļeti, pircējam tiks atgriezta nauda.

Ja biļetes iegādātas “Biļešu Paradīzes” interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, nauda par biļetēm tiks automātiski atgriezta bankas kontā tuvāko dienu laikā no koncerta atcelšanas (1.jūlija).

Koncertzāle "Lielais dzintars" atvainojas klausītājiem par sagādātajām neērtībām un 9. augustā pulksten 18 aicina apmeklēt: Opermūzikas koncerts. Dienvidu saules promenāde.
Talantīgā džeza dziedātāja Kristīne Prauliņa un “Rīgas Gospelkoris” Liepājas koncertzālei sagatavojuši jaunu koncertprogrammu. Klausītāji aicināti baudīt dzīvespriecīgas afroamerikāņu baznīcas melodijas angļu un latviešu valodā, kā arī piedzīvot vairāku jaunu, kora diriģentes un solistes Kristīnes Prauliņas, tieši “Rīgas Gospelkorim” sacerētu, dziesmu pirmatskaņojumus.


Programmu caurvīs brīvības un dzīvotprieks, silti ritmi, dziedātāju un mūzikas instrumentu tembru sulīgs sakausējums un plašums. Koncertā izskanēs gan mūsdienu autoru, tostarp Kērka Frenklina (Kirk Franklin) un Donalda Lorensa (Donald Lawrence) darbi, gan arī klasiski skaņdarbi gospel aranžijās  – "Total Praise", "Ved mani, Dievs" un "Mateja 28".

“Rīgas Gospelkoris” ir divkārtējs zelta medaļas ieguvējs Pasaules koru olimpiādē. Kora diriģente un soliste ir pazīstamā džeza dziedātāja, starptautiskā džeza mākslinieku konkursa "Riga Jazz Stage" Grand Prix balvas ieguvēja Kristīne Prauliņa. Koris dibināts 2003. gadā un koncertē gan Latvijā, gan ārvalstīs. Ar panākumiem tas uzstājies gospelmūzikas festivālos Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs, kā arī piedalījies dažādos pašmāju un ārzemju projektos kopā ar populāriem izpildītājiem – dziedājuši “Prāta Vētras” “Skārda bungu tūrē”, koncertējuši kopā ar Grammy balvas laureātu, komponistu un dziedātāju Donaldu Lorensu no ASV, diriģenti Kārenu Gibsoni (Karen Gibson) no Lielbritānijas u.c.

“Rīgas Gospelkora” pavadošajā sastāvā spēlē gan Latvijā, gan ārzemēs atzinību izpelnījušies mūziķi – Toms Mikāls (taustiņi), Reinis Ozoliņš (basģitāra), Jānis Kalniņš (ģitāra) un Miķelis Vīte (sitaminstrumenti).

Koncerta ilgums: 90 min, vienā daļā

Biļetes: no 7,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta
Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:
Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%

Grupu biļetes:
10 – 30 personas – 20%
30 un vairāk personas – 25%
NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars