27/10/2018
sestdiena 18:00
BANG ON A CAN ALL STARS. KONCERTZĀLES 3 GADU JUBILEJA
PASAULE LIELAJĀ DZINTARĀ / ASV 

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” ar patiesu pagodinājumu ielūdz savus uzticamos klausītājus un ikvienu mūzikas mīļotāju uz 3 gadu jubilejas koncertu, kura īpašie viesi būs Ņujorkas apvienība “Bang on a Can All-Stars”!

Nepārspējama muzikalitāte, vispasaules koncerttūres, augsti godalgoti mūzikas ieraksti un īpaši grupai radīti jaundarbi “Bang on a Can All-Stars” padarījuši par vieniem no ietekmīgākajiem laikmetīgās mūzikas vēstnešiem pasaulē.

Dibināta 90. gadu sākumā, apvienība visā pasaulē ir atpazīstama ar īpaši dinamiskām performancēm un mūsdienu mūzikas inovatīvākajiem ierakstiem. Ar dabisku vieglumu pārkāpjot robežas starp klasisko mūziku, džezu, roku, pasaules un eksperimentālo mūziku, seši grupas dalībnieki radījuši pašu savu grupas identitāti. Pateicoties plašajam jaundarbu klāstam un tikai sev raksturīgajām instrumentācijām, “Bang on a Can All-Stars” kļuvuši par zīmolu, kurš stāv pāri žanru definīcijām. Grupas ierakstus izdevušas tādas ierakstu kompānijas kā “Sony”, “Universal” un “Nonesuch”.

Apvienība sadarbojusies ar visu laiku ievērojamākajiem mūsdienu mūziķiem – Stīvu Reihu, Ornetu Kolmenu, Braienu Īno un citiem, bet viens no “Bang on a Can All-Stars” nesenākajiem veikumiem ir projekts “Field Recordings”. Tas ir grandiozs multimediju projekts, kuram savus jaundarbus veltījuši 18 komponisti no visas pasaules. Izpārdotās koncertzālēs programma atskaņota neskaitāmās valstīs un nu skanēs Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” jubilejas reizē. Šis būs apvienības vienīgais koncerts Latvijā 2018. gadā.


Biļetes: 7,00 – 18,00 eiro

Atlaides:
• Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
• Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
• Grupu biļetes:
• 10-30 personas – 20%
• 30 un vairāk personas -25%

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars