08/06/2019
sestdiena 19:00
Electro Deluxe. Funky Jazz


Ar elektrizējošu enerģiju atklājam vasaras koncertus “Lielajā dzintarā”!


Electro Deluxe - franču džeza, fanka, hip hopa un soula grupa - sevi dēvē par vilkiem jēra ādā. Ar dinamītam līdzīgu jaudu viņi iekarojuši pasaules koncertzāļu lielākās skatuves - Ķīnā, Indijā, Kanādā, Meksikā, Turcijā, Eiropā. Ar saviem ekspresīvajiem un emocijām piesātinātajiem priekšnesumiem Electro Deluxe kļuvusi par vienu no pieprasītākajām mūzikas grupām Eiropas lielākajos džeza un popmūzikas festivālos - Jazz a Marciac, Montréal Jazz Festival, North Sea Jazz, Jazz à Vienne, Cervantino, Solidays. Pēdējie trīs no viņu sešiem studijas albumiem iekarojuši Francijas džeza mūzikas topu virsotnes, savukārt popmūzikas reitingos grupa ierindojusies “top desmitniekā”. Grupas mūzika ir dzirdama arī filmās un televīzijas pārraidēs, tai skaitā, ASV skatītākajā seriālā The Good Wife (“Labā sieva”). 2017. gadā Electro Deluxe tika apbalvota kā gada labākā grupa, saņemot franču ekvivalentu Grammy balvai - džeza mūzikas balvu Victoire de la Musique.

Lai gan skatuves darbību sākuši kā kvartets, pievienojoties Amerikas Savienotajās valstīs dzimušajam solistam Džeimsam Koplijam (James Copley), Electro Deluxe ieguvis neatkārtojamu skanējumu un eleganci. Džeimss pārņem skatuvi gan ar savu lielisko balsi, gan neizsīkstošo enerģiju un šarmu.

Liepājā Electro Deluxe izpildīs dziesmas no sava jaunākā albuma Circle un arī populārākos skaņdarbus no iepriekšējiem albumiem.


(Electro Deluxe - KO | Session Natura'live #4)

Koncerta norisi atbalsta Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds. Vasaras koncertu ietvaros “Lielajā dzintarā” gaidāmi vēl divi “karsti” notikumi:
Blūza dvēsele Jūdžins “Hideaway” Bridžess/ ASV koncerts 6. jūlijā plkst. 19.00;
Šeina Stīla un Latvijas Radio bigbends koncerts 10. augustā plkst. 19.00.

Biļetes: sākot no 10,00
Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Atlaides:
• Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
• Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
• Ģimenes biļetes 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%
*Ģimenes biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.

Grupu biļetes:
• 10-30 personas – 20%
• 30 un vairāk personas -25%

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars