10/10/2020
Sestdiena 17:00
Elīna Garanča. Solokoncerts (mainīts norises laiks!)
Iepriekš plānotais koncerts pulksten 18.00 tiks sadalīts divos koncertos, tādēļ visiem biļešu īpašniekiem obligāti jāapmaina koncerta biļetes pret kādu no jaunajiem norises laikiem 2020. gada 10. oktobrī pulksten 17.00 vai pulksten 20.00!

Biļešu apmaiņas pakalpojums būs pieejams, sākot no otrdienas, 15. septembra.

Biļešu īpašnieki aicināti rīkoties sekojoši:

• Izvēlēties sev ērtāko no diviem piedāvātajiem koncerta norises laikiem.
• Apmainīt koncerta biļetes līdz 2020. gada 30. septembrim.
• Ja biļetes iegādātas Biļešu paradīzes klātienes kasē, tās var apmainīt Liepājā, koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā, Radio ielā 8.
• Ja biļetes iegādātas internetā vai ārpus Liepājas, biļešu īpašnieki aicināti sazināties, rakstot ziņu uz e-pastu aiva.juhnevica@lielaisdzintars.lv. E-pasta tematā aicinām rakstīt “Par Elīnas Garančas koncertu”, tekstā norādīt vēlamo koncerta laiku un iegādāot sēdvietu numurus, kā arī biļešu numurus. Ņemot vērā lielo pieteikumu skaitu, lūdzam nogaidīt vismaz 1 darba dienu kamēr koncertzāles speciālists atbild uz Jūsu pieprasījumu. Katrs ienākošais e-pasts tiek apkalpots ienākošā secībā.Lai pārceltā koncerta biļešu īpašniekiem pirmajiem dotu iespēju apmeklēt koncertu, no 15. līdz 30. septembrim tiks apkalpoti tikai šie klienti. No 1. oktobra atlikušās biļetes uz koncertu būs pieejamas brīvā tirdzniecībā visiem interesentiem.

Lūdzam ņemt vērā:
• Koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centra darba laiks no otrdienas līdz piektdienai ir no pl.12. līdz pl.17, sestdienās un svētdienās no pl.10 līdz pl.15, pirmdienās – slēgts.
• Ja biļete iegādāta ar atlaidi, dodoties to apmainīt, lūdzam ņemt līdz statusu apliecinošu dokumentu.
• Biļetes, uz kurām norādīts iepriekšējais koncerta laiks (pl.18.00) nebūs derīgas ne uz vienu no koncertiem, visas iegādātās biļetes ir obligāti jāapmaina.
• Saistībā ar pastāvošajiem pulcēšanās ierobežojumiem, koncertzāle nevar garantēt katras konkrētās iepriekš pārdotās vietas pieejamību.
• Mainot biļetes, katram apmeklētājam būs jānorāda sava un līdznācēja kontaktinformācija (jāveic biļetes personalizācija). Informāciju SIA "Lielais Dzintars" uzglabās vienu mēnesi pēc koncerta norises, lai nepieciešamības gadījumā to varētu nodot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rīcībā.
• Rekomendējam lietotnes “Apturi Covid” lejupielādi.

_______________________________________________


Elīna Garanča ir viena no pieprasītākajām dziedātājām uz Zemes – pasaulē šobrīd ir tikai daži mecosoprāni, kuri spētu viņai līdzināties vokāli, muzikāli vai dramatiski. /New York Classical Review/

Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” šī būs pasaulslavenās latviešu mākslinieces debija. Elīna Garanča Liepājā uzstāsies ar kamermūzikas programmu. Viņas skatuves partneris būs viens no pasaulē labākajiem koncertmeistariem – izcilais skotu pianists Malkolms Martino (Malcolm Martineau). Martino pazīstams kā koncertmeistars labākajām pasaules operas dīvām – Annai Ņetrebko, Annei Sofijai fon Oterei, Andželai Georgiū u.c. Kopā ar Elīnu Garanču viņi aizvadījuši spožus koncertus prestižākajās zālēs pasaulē - Vigmora zālē Londonā, Kārnegī zālē Ņujorkā, Musikverein koncertzālē Vīnē u.c.

Abu mākslinieku skatuviskā partnerība tiek dēvēta par maģisku. “Elīnas Garančas balss smalkajā klavieru pavadījumā ne tikai aizkustina, bet arī apreibina – tajā ir viss krāsu un emociju spektrs. Tā ir balss, kura ir sasniegusi briedumu, taču nav zaudējusi maigumu, vieglumu un elastīgumu,” raksta kritiķi.

Koncertprogramma tiks precizēta.

Video:
(Elīna Garanča dzied Roberta Šūmaņa “Veltījumu” (”Widmung”))

Biļetes: no 30,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta
Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:
Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25% (pieejama tikai kasēs)

NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu biļetes:
10-30 personas – 20%
30 un vairāk personas  – 25%

Koncerts 1 daļā, norises laiks: aptuveni 1 stunda un 15 minūtes
Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars


Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Koncertzāles Lielā zāle apmeklētājiem būs atvērta 30 minūtes pirms koncerta sākuma.
Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka
- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.