12/05/2019
svētdiena 17:00
Inga Kalna. Vokālie dārgumi

Kamerzāles sērija PERSONĪGI


Latviešu operdziedātāja Inga Kalna pasaules slavu iekarojusi ar savu apbrīnojamo vokālo meistarību, balss dzidro skanējumu un izjustajām interpretācijām. Māksliniece izceļas gan ar spilgtām klasicisma, baroka un mūsdienu operlomām, gan arī izteiksmīgiem vokāli simfoniskās mūzikas atskaņojumiem.

Pēc vairākiem karjeras gadiem Hamburgas Valsts operteātrī Inga Kalna nu ir brīvmāksliniece un aktīvi darbojas klasicisma un baroka laika operas žanrā, dziedot Vācijas, Francijas, Kanādas un Itālijas opernamos. Reti, bet tāpēc ļoti gaidīti, ir Ingas Kalnas solovakari Latvijā. Koncerts “Lielajā dzintarā” būs jo īpašāks, jo Inga Kalna šeit viesojas pirmo reizi, turklāt ar koncertprogrammu, kas saņēmusi Lielās Mūzikas balvu kategorijā “Gada koncerts”.

Koncertā dzirdēsim trīs izcilu komponistu kamermūzikas vokālos dārgumus. Līdzās Riharda Štrausa vērienīgajām solominiatūrām tiks atskaņotas latviešu klasiķu – Alfrēda Kalniņa un Jāņa Mediņa – kamermūzikas pērles. Ingas Kalnas silti lirisko soprānu papildinās viņas uzticamā skatuves partnere, izcilā pianiste un Londonas Karaliskās Mūzikas akadēmijas profesore Diāna Ketlere. Abas ir fantastiski saliedēts duets un vienlaikus arī divas individuāli spilgtas mākslinieces, kas klausītājiem sarūpēs neaizmirstamu muzikālu piedzīvojumu ar patīkamu un ilgnoturīgu pēcgaršu.

Mūziķes:
Inga Kalna (soprāns)
Diāna Ketlere (klavieres)

Programmā:
Jāņa Mediņa, Alfrēda Kalniņa un Riharda Štrausa dziesmas
Biļetes: sākot no 10,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Atlaides:
Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%

Grupu biļetes:
10-30 personas – 20%
30 un vairāk personas -25%

Norises vieta: Kamerzāle
Organizē: Lielais dzintars