22/09/2019
svētdiena 15:00
Kamerzāles koncertsērijas "PERSONĪGI" rudens abonements
“Lielā dzintara” koncertsērijas “Personīgi” rudens abonements 2019

Kamerzāles koncertsērija PERSONĪGI veidota, lai baudītu dažādu žanru mazo formātu koncertus tuvākā, brīvākā un personīgākā atmosfērā. Sērijas rudens abonements reizi mēnesī, svētdienās, sarūpēs Jums īstus muzikālus svētkus! Tā būs iespēja dzirdēt izsmalcinātus dažādu žanru koncertus (no klasikas līdz pasaules mūzikai), kā arī tikties ar mūziķiem personīgi, lai pēc koncerta neformālā gaisotnē baudītu sarunas pie gardas kafijas tases.

Kamerzāles koncertsērijas “Personīgi” rudens abonementā ietverti četri koncerti:

Svētdien, 22. septembrī, plkst. 15.00: Vestards Šimkus. Koncertizrāde “Novecento”
"Novecento" vēsta par neparasta mūziķa likteni, kurš izaudzis uz kuģa, nekad no tā nenokāpjot uz sauszemes. Viņš spēlē klavieres tā, kā neviens pirms viņa to nav darījis. Mūziķa – pianista lomā iejutīsies izcilais pianists Vestards Šimkus, kurš ir arī izrādes mūzikas autors. Stāstītājs būs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristaps Ķeselis.

Svētdien, 20. oktobrī, plkst. 15.00: Saruna ar Bahu
Klavesīnistes Ievas Salietes un ģitārista Matīsa Čudara saruna skaņās pāri laikmetiem un robežām, dažkārt raisot izbrīnu par Baha drosmīgajiem un pārsteidzoši brīvajiem muzikālās domas izteiksmes meklējumiem, kas nereti visai tieši saskan ar mūslaiku cilvēka garīgajām alkām pēc pārlaicīgi skaistā un netveramā.

Svētdien, 10. novembrī, plkst. 15.00: Trimdas meditācijas. Rīgas Vokālais kvartets
“Rīgas Vokālais kvartets”, kurā apvienojušies Latvijas labākie ansambļu dziedātāji, koncertā Liepājā izpildīs britu mūsdienu komponista Gabriela Džeksona skaņdarbu “Trimdas meditācijas”, kurā apvienota latviešu dzeja un mūsdienu Tuvo Austrumu bēgļu teksti, un slaveno amerikāņu komponista Deivida Langa skaņdarbu “Mazās meitenītes ar sērkociņiem pasija”.

Svētdien, 8. decembrī, plkst. 15.00: Indija sastop Turciju. Klejotāja lūgšana
Kristāldzidra balss un neparasti mūzikas instrumenti. Indiešu un turku tradicionālo kultūru sastapšanās. Koncerts, kurš aizvedīs klejojumus pa tāltālām zemēm, ļaus izbaudīt Austrumu krāsas un piedzīvot dvēseles veldzi mūzikā. 

Raksturīgi kamerzāles koncertsērijai “Personīgi” – pēc visiem četriem koncertiem būs iespēja tikties ar mūziķiem, lai pie koncertsērijas atbalstītāja „Andrito Kafijas Grauzdētava” sarūpētās kafijas tases baudītu sarunas neformālā gaisotnē.

Abonements uz visiem četriem “Personīgi” koncertiem kopā pieejams par īpaši draudzīgu cenu - 30 eiro. Cena spēkā līdz 1. jūnijam. Abonementam atlaides netiek piemērotas. Biļetes uz atsevišķiem sērijas “Personīgi” koncertiem tirdzniecībā no 1. jūnija.

Norises vieta: Kamerzāle

Organizē: Lielais dzintars