09/08/2020
SVĒTDIENA 18:00
Klātienes opermūzikas koncerts. Dienvidu saules promenāde
Koncertsērija PERSONĪGI


Noslēdzot koncertsērijas “Personīgi” vasaras sezonu, aicinām uz romantisku opermūzikas koncertu “Dienvidu saules promenāde”. Pie klavierēm esot ekspresīvajai pianistei Agnesei Egliņai, Latvijas Nacionālas operas un baleta solisti - dzidrais soprāns Marlēna Keine un artistiskais tenors Mihails Čuļpajevs - duetā izdziedās Vidusjūras dienvidniecisko komponistu skaistākās mīlas dziesmas, ārijas un duetus.

“Tik skaists ir šis brīdis, lai dejotu, to mīlnieks neviens garām nelaidīs!” skan vārdi Džoakīno Rosīni Neapoliešu tarantellā. Koncertprogrammā “Dienvidu saules promenāde” būs jūtams aicinājums uz kaislīgu deju, saulē sakarsusi smeldze un robežu nepazīstošs dzīvesprieks. Kanconās, romancēs un mīlas duetos klausītājiem būs iespēja iepazīt un izbaudīt Kamila Sensānsa, Franando Obradora, Džoakīno Rosīni, Astrora Pjacollas, Hosē Serano, Ruperto Čapī un citu franču, spāņu un itāliešu komponistu mūziku, kā arī spāņu muzikālā teātra sarsuelas tradīciju.

Raksturīgi koncertsērijai “Personīgi” koncertā klausītājiem būs iespēja uzzināt vairāk par pašiem mūziķiem, skaņdarbiem un komponistiem.

Ievērojot visus drošības pasākumus, koncertu klātienē – Lielajā zālē - varēs baudīt līdz 300 klausītājiem.


Koncerta ilgums: aptuveni 70 min, 1 daļā

Biļetes: 15 - 30 eiro

Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar “Latvijas koncerti”


Aicinām klātienes koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Koncertzāles Lielā zāle apmeklētājiem būs atvērta 30 minūtes pirms koncerta sākuma.

Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka
- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.