30/07/2020
Ceturtdiena 19:00
KONCERTINTERVIJU CIKLS "TUVĀK" – GUNTIS KOLERTS (KONTRABASS)
Īpašais distancēšanās laiks ir radījis jaunu Liepājas Simfoniskā orķestra projektu – attālinātu tikšanos mūzikā un sarunā ar orķestra mūziķiem uz “Lielā dzintara” skatuves. Publikas mīlētais kolektīvs šobrīd daudziem asociējas vien ar brīnišķīgu skaņu un skatuves kopskatu koncertzālē, pilī vai koncertarēnā, bet tuvāk iepazīt unikālās personības, kas veido šo orķestri, līdz šim nav bijusi iespēja. Tādēļ šajās tikšanās reizēs no 2. jūlija katru ceturtdienu pulksten 19.00 baudīsim gan apgarotu orķestra mākslinieku solo spēli visdažādākajos mūzikas stilos, kā arī sarunā ar koncertzāles vadītāju Timuru Tomsonu (reizēm sarunu vadīs arī Rietumu radio ētera cilvēks Dzintars Hmieļevskis) uzzināsim, kas papildus mūzikai aizrauj un iedvesmo mūsu mūziķus.  

Koncertinterviju cikla tuvplānā šoreiz Liepājas Simfoniskā orķestra kontrabasu grupas koncertmeistars GUNTIS KOLERTS. Ar Gunti sarunāsies Dzintars Hmieļevskis. Muzikālajā daļā dzirdēsim gan Franča Šūberta, gan Luidži Bokerini mūziku, ko kontrabasists izpildīs kopā ar kolēģēm no Liepājas Simfoniskā orķestra – vijolniecēm Anniju Endiju Kolertu, Līvu Tomiņu un Baibu Bergmani, kā arī čellisti Dinu Puķīti.

Koncerta formāts ir paredzēts interneta tiešraides režīmam, tādēļ ilgs nepilnu stundu bez starpbrīža. BEZMAKSAS tiešraidi varēs vērot Liepājas Simfoniskā orķestra mājas lapas www.liepajassimfoniskais.lv video galerijā.