28/09/2018 -
30/09/2018
LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS

No 28. līdz 30. septembrim Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” piedāvās ikgadējo mūsdienu mākslas festivālu “Liepājas mākslas forums”. Iezīmējot Liepājas pilsētas piederību mūsdienīgai un aktuālai mākslas domāšanai, festivāls sevi spilgti pieteicis kā laikmetīgās mākslas platformu ar dažādiem intriģējošiem un starpdisciplināriem mākslas projektiem.


“Ceturtais “Liepājas mākslas forums” ir teju klāt, un arī šogad tas solās būt aizraujošs un atklājumiem bagāts. Mūsdienu mākslas žanri iet roku rokā un veido jaunas formas un saturus - mūzika, deja, kino, vizuālā māksla, tikšanās, pieredzes, ballītes un emocijas. Spilgti mākslinieki no Latvijas, savu žanru līderi no ārvalstīm un kopējas sadarbības veidos šī gada festivāla programmu,” iepazīstina foruma mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča.

Mākslas forums šogad piedāvās 10 dažādu žanru notikumus, kas, piedaloties māksliniekiem no Latvijas, Zviedrijas, Beļģijas, Austrālijas, Islandes un Austrijas, atspoguļos mūsdienu mākslas aktualitātes Eiropā un pasaulē.

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMA 2018. GADA PROGRAMMA:

28.09. PIEKTDIENA
18:00 Sienas gleznojuma "Atlants" atklāšana. Mākslas telpā Civita Nova

29.09. SESTDIENA

30.09. SVĒTDIENA


Apmeklētājiem tiek piedāvāta arī festivāla kopbiļete, kas sniedz iespēju apmeklēt visus foruma pasākumus izdevīgāk. Iepriekšpārdošanā kopbiļetes pieejamas par 50 eiro.

Liepājas mākslas forumu organizē SIA “Lielais Dzintars”, tas tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas pašvaldības un Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu. Foruma partneri: Royal Hotel Liepāja, Valmiermuižas alus, Gardu muti, Double Coffe, TVnet. Foruma programma veidota ciešā sadarbībā ar partneriem: fondu Mākslai vajag telpu, Latvijas Jaunā teātra institūtu, Riga International Film Festival, European Film Academy, aģentūru Latvijas Koncerti un apvienību Dirty Deal Audio.