30/09/2018
svētdiena 18:30
Liepājas mākslas forums: Dirty Deal Audio seanss
Liepājas Mākslas forumu noslēgs Latvijas elektroniskās mūzikas vakars, kurā tiks akcentēti daži no pēdējo gadu aktuālākajiem Latvijas nepieradinātās elektroniskās mūzikas skatuves projektiem. Vakara gaitā dzīvajā izpildījumā būs dzirdamas gan dažādas deju mūzikas formu mutācijas un eksperimenti ar skaņu, gan klasiskākas elektroniskās mūzikas formas, piemēram, techno mūzika.

Vakaru mākslas telpā Civita Nova ievadīs "Figūras", "ELVI" un "ΩTek" . Audio seansa turpinājums lielajā zālē, kur ar audiovizuāliem priekšnesumiem uzstāsies "Sign Libra", "PRAGAII", "Kodek" un "N1L".

Piedalās:
Figūras, ELVI, ΩTek, Sign Libra, PRAGAII, Kodek un N1L, INA VARE

Dirty Deal Audio uzskatāmi par elektroniskās mūzikas vēstnešiem Latvijā. Radusies 2011. gadā, šī sabiedriskā iniciatīva par saviem mērķiem ir izvirzījusi laikmetīgās elektroniskās mūzikas jaunrades un pieejamības veicināšanu, mūziķu un skaņas mākslinieku profesionālās izaugsmes un radošās darbības atbalstīšanu, nozarē iesaistīto komunikācijas un sadarbības iespēju veicināšanu, kā arī jaunradītu kultūras vērtību aktualizēšanu uz izplatīšanu publiskajā telpā.

Pasākuma norisi atbalsta Valmiermuižas alus un Gardu muti. 

Biļetes: 5,00 eiro (Pasākuma biļetēm netiek piemērotas atlaides)
Norises vieta: Mākslas telpa Civita Nova, Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Dirty Deal Audio

Uz Liepājas Mākslas foruma notikumiem iespējams iegādāties arī kopbiļeti, kas apmeklētājiem sniedz iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt visu foruma programmu. Ierodoties pasākuma vietā, kopbiļete tiks samainīta pret visu pasākumu kopējo ieejas pasi.