30/09/2018
svētdiena 18:30
Liepājas mākslas forums: Dirty Deal Audio seanss
Liepājas Mākslas forumu noslēgs Latvijas elektroniskās mūzikas vakars, kurā tiks akcentēti daži no pēdējo gadu aktuālākajiem Latvijas nepieradinātās elektroniskās mūzikas skatuves projektiem. Vakara gaitā dzīvajā izpildījumā būs dzirdamas gan dažādas deju mūzikas formu mutācijas un eksperimenti ar skaņu, gan klasiskākas elektroniskās mūzikas formas.

Vakara plāns:
18:30 - 20:00 mākslas telpā “Civita Nova”: Ωtek, Figūras un "MAXIMUM.TOUCH": ELVI (Elvi Soulsystems) + DEE. Mūziķus pieteiks LABAIS DAMA MUSIC CORP.
20:00 - 23:00 Lielā zāle: Sign Libra, PRAGAII, KODEK un N1L. Video asistence INA VARE. Mūziķus pieteiks: ansis.

‼ Pasākums norisināsies svētdienas vakarā, tāpēc laicīgi runā ar savu darba devēju vai arī pats ar sevi un 1. oktobri rezervē kā brīvdienu!

Norises apraksts:
Sākot no plkst. 18:30 Mākslas telpā “Civita Nova” vakaru iesildīs mākslinieks Figūras jeb Kaspars Groševs ar abstraktu sci-fi elektronisko mūziku. Turpinājumā Elvi Soulsystems izpildīs "MAXIMUM.TOUCH" koncertprogrammu, kas radīta, izmantojot tikai un vienīgi deviņdesmito un agrīno divtūkstošo gadu R&B mūzikas vokālu samplus. Paraugdemonstrējumu ciklu noslēgs Ωtek ar meistarīgi komponētu analogu tehno koncertu.

Sākot no plkst. 20:00 Lielajā Zālē varēs dzirdēt eklektisku programmu četru dažādu mūzikas projektu sniegumā. Harmonisku ambienta koncertu sniegs komponiste un māksliniece Sign Libra jeb Agata Meļņikova. Savukārt emocijām un basa frekvencēm piesātinātu, gaumīgām ģitārspēlēs partijām papildinātu koncertu sniegs PRAGAII - duets, kura sastāvā ir elektroniskās mūzikas producents Kashuks un jaunās paaudzes ģitārspēlēs virtuozs un multiinstrumentālists Aleksis Luriņš. Smagnējāku tehno dušu, izmantojot vietējā ražojuma Erica Synths modulāro sintezatoru sistēmas, sniegs Latvijas elektroniskās mūzikas viens no spilgtākajiem karognešiem KODEK. Visubeidzot apokaliptisku un futūristisku ārpuszemes mūzikas koncertu būs iespēja baudīt skaņas mākslinieka N1L izpildījumā. Lielās zāles video fona asistents - videomāksliniece INA VARE. Vakaru vadīs Dirty Deal Audio uzbrucējs un mikrofona pavēlnieks ansis un mūzikas izdevniecības NO SEX JUST TALK ģenerālis LABAIS DAMA MUSIC CORP.

Dirty Deal Audio uzskatāmi par elektroniskās mūzikas vēstnešiem Latvijā. Radusies 2011. gadā, šī sabiedriskā iniciatīva par saviem mērķiem ir izvirzījusi laikmetīgās elektroniskās mūzikas jaunrades un pieejamības veicināšanu, mūziķu un skaņas mākslinieku profesionālās izaugsmes un radošās darbības atbalstīšanu, nozarē iesaistīto komunikācijas un sadarbības iespēju veicināšanu, kā arī jaunradītu kultūras vērtību aktualizēšanu uz izplatīšanu publiskajā telpā.

Pasākuma norisi atbalsta Valmiermuižas alus un Gardu muti. 

Biļetes: 5,00 eiro (Pasākuma biļetēm netiek piemērotas atlaides). 
Apmeklētājiem tiek piedāvāta arī Liepājas Mākslas foruma kopbiļete, kas sniedz iespēju apmeklēt visus 10 foruma notikumus par īpaši labu cenu.

Norises vieta: Mākslas telpa Civita Nova, Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Dirty Deal Audio

Uz Liepājas Mākslas foruma notikumiem iespējams iegādāties arī kopbiļeti, kas apmeklētājiem sniedz iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt visu foruma programmu. Ierodoties pasākuma vietā, kopbiļete tiks samainīta pret visu pasākumu kopējo ieejas pasi.