29/09/2018
sestdiena 22:30
Liepājas mākslas forums: Lizbeta Gruveza izdejo Bobu Dilanu
Mūziķis un komponists Mārtens van Kauvenbergs (Maarten Van Cauwenberghe) uz vinila platēm atskaņo Boba Dilana dziesmas. Lizbeta Gruveza (Lisbeth Gruwez) dejo. Tā ir saziņa bez vārdiem. Saikne starp diviem cilvēkiem caur 60. un 70. gadu dziesmām.

Lizbetas Gruvezas Boba Dilana dejas ir šķīstas, minimālistiskas un ved uz vietu, kur vakars izgaist naktī, kur svinības beidzas, un viesi dodas mājup, kur uz deju grīdas palicis viens cilvēks – netraucēts, pazudis dialogā ar mūziku.

“Lizbetas Gruvezas Boba Dilana deja ir pērle. Tik šķīsta, spontāna un dāsna. Vēl un vēl.”
/Šarlote de Somvīle (Charlotte De Somviele) – De Standaard/

“Kustību precizitāte ir apburoša, un to atkārtojums – hipnotizējošs. Viņa galvu uz priekšu noliec miljoniem reižu, griežas un griežas miljoniem reižu. Līdz sasniedz reiboni. Viņa un skatītājs.”
/Paskāls Cimmermans (Pascale Zimmerman) – Tribune de Genève/

“Dāsna no dabas, šī dejotāja nezaudē kontaktu ar skatītājiem... tas jāuztver kā dalīšanās mirklis caur deju un mūziku, vienam otru savstarpēji papildinot šajā īpašajā alķīmijā, kas ir mirkļa esence, ko piedzīvo visi kopā.”
/Kventins Guisgands (Quentin Guisgand) – Infero Magazine/

“Lizbetas Gruvezas Boba Dilana deja atkal parāda, kā katra viņas ideja, atveidota ķermeņa valodā, rada paliekošu iespaidu. (...) Starp pasaulē slavenā dziesmu autora mūziku un Gruvezas personīgo interpretāciju ir zināms līdzsvars, kas savstarpēji intensīvi saskan. Nav jābūt Boba Dilana fanam vai pazinējam, lai baudītu Lizbetas Gruvezas Boba Dilana deju. Gruveza jūs noteikti aizraus!”
/Marsella Šotsa (Marcelle Schots) – Theaterkrant/


Biļetes: sākot no 7,00 eiro
Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars

Pasākuma biļetēm pieejamas atlaides:
· Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
· Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
· Grupu biļetes:
        10-30 personas – 20%
        30 un vairāk personas -25%

Uz Liepājas mākslas foruma notikumiem iespējams iegādāties arī kopbiļeti, kas apmeklētājiem sniedz iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt visu foruma programmu. Ierodoties pasākuma vietā, kopbiļete tiks samainīta pret visu pasākumu kopējo ieejas pasi. Kopbiļetēm atlaides netiek piemērotas.