30/09/2018
svētdiena 13:00
LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS: MEŽA DZIESMAS. KONCERTUZVEDUMS ĢIMENĒM (PAPILDKONCERTS)
“Meža dziesmas” ir programma, kurā bērni un viņu vecāki tiek iesaistīti jau no ienākšanas koncertzālē. Vēl pirms koncerta sākuma – pie ieejas bērniem uz rokas tiek uzspiests “Baltā vilka trio” zīmogs, apliecinot bērnu simbolisku piederību "Baltā vilka brālībai", bet koncerta afišas ir zīmējumi, kurus bērni aicināti izkrāsot koncerta norises gaitā, fiksējot noskaņu, kādu viņi iztēlē saredz konkrētā priekšnesuma laikā. Turpinot kopīgo darbošanos, mūziķi iesaista klausītājus Jāņa Baltvilka radītu mīklu minēšanā, kā arī dziesmu dziedāšanā. 

"Baltā vilka trio" dibināts 2016. gada augustā, un pēc veiksmīgas uzstāšanās "Jāņa Baltvilka balvas 2017" pasniegšanas ceremonijā pieņemts lēmums izveidot kvalitatīvu pilnmetrāžas koncertprogrammu, kas paredzēta bērniem un pusaudžiem. Tā tapis bērnu dziesmu cikls “Meža dziesmas”, kurā atainotas Baltvilka dzejas galvenās idejas – sirsnīga mīlestība pret apkārtējo dabu, labestība, iejūtība un cieņa. 

Jāņa Baltvilka daiļradi mūzikā iemiesojis komponists Edgars Raginskis. Sadarbībā ar mākslinieci un dizaineri Madaru Krieviņu tapusi koncertprogrammas vizuālā identitāte, bet Madara Botmane (LMA Modes mākslas nodaļas maģistrantūras absolvente) radījusi “Meža dziesmām” pieskaņotus tērpus.

Piedalās: 
Baltā vilka trio:
Arvīds Kazlausks, saksofons
Madara Botmane, balss
Rihards Plešanovs, klavieres

Biļetes: no 5,00 eiro. Pasākumam tuvojoties, biļešu cenas augs.
Pērkot vismaz 10 biļetes - atlaide 20% (4,80 par biļeti), pērkot 20 un vairāk biļetes - 25% atlaide (4,50 par biļeti). Grupu pavadošajai personai - ieeja bez maksas.

Uz koncertzāles pasākumiem, kas paredzēti bērnu auditorijai, bez maksas ieeja uz pasākumu ir bērniem līdz 2 gadu vecuma (bez nodrošinātas atsevišķas sēdvietas). Bērniem, kas vecāki par 2 gadiem, jāiegādājas atsevišķa ieejas biļete.

Norises vieta: Kamerzāle
Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Latvijas koncerti

Uz Liepājas Mākslas foruma notikumiem iespējams iegādāties arī kopbiļeti, kas apmeklētājiem sniedz iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt visu foruma programmu. Ierodoties pasākuma vietā, kopbiļete tiks samainīta pret visu pasākumu kopējo ieejas pasi.