30/09/2018
svētdiena 17:00
Liepājas mākslas forums: Nils Berg Cinemascope. Džeza trio
Nils Berg Cinemascope ir džeza trio, ko Nils Bergs 2009. gadā nodibināja kopā ar bundzinieku Kristoferu Kantillo (Christopher Cantillo) un basģitāristu Džozefu Kallerdālu (Josef Kallerdahl), maksimāli atspoguļojot neierobežoto brīvību mūzikā. Izmantojot video ierakstus ar dziedātājiem un mūziķiem no visas pasaules, grupa rada jaunu mūziku un jaunas vietas, kur zviedru mākslinieki, uz skatuves izvietojot projektoru, satiek Butānu, Teksasu, Osaku vai Indiju. Koncerta pieredze pārsteidz – tajā tiek nojaukta robeža starp digitālo un akustisko tehniku – viss tiek atskaņots tiešraidē, aiz trio projicējot viesu videoklipus. 

Nilss Bergs (Nils Berg) ir zināms kā viena no ietekmīgākajām balsīm Skandināvijas džezā. Kopš debijas 2004. gadā viņš ir izdevis astoņus albumus, un ir slavens ar sadarbību ar tādām atšķirīgām pasaulēm kā Håkan Hellström, The Cullberg Ballet, Forss un Mando Diao.

Nils Berg Cinemascope izlaiduši trīs pilna garuma albumus, debijas ierakstu Popmotion (2011), Vocals (2013) un Searching For Amazing Talent From Punjab (2016).

Piedalās:
Nilss Bergs (video, basa klarnete, tenora saksofons, flauta)
Kristofers Kantillo (bungas)
Džozefs Kallerdāls (bass)

„Bergs pārspēj konceptuālo atjautību”
/Downbeat/
 „Zviedru džeza Fellīni”
/DN/
„Neatvairāmi!”
/Rolling Stone/


Biļetes: sākot no 7,00 eiro
Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars

Pasākuma biļetēm pieejamas atlaides:
· Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
· Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
· Grupu biļetes:
        10-30 personas – 20%
        30 un vairāk personas -25%

Uz Liepājas Mākslas foruma notikumiem iespējams iegādāties arī kopbiļeti, kas apmeklētājiem sniedz iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt visu foruma programmu. Ierodoties pasākuma vietā, kopbiļete tiks samainīta pret visu pasākumu kopējo ieejas pasi. Kopbiļetēm atlaides netiek piemērotas.