07/08/2019
trešdiena 19:00
Liepājas Vasara. WILLOW FARM LABĀKĀS DZIESMAS
Grupa Willow Farm šogad atzīmē savas pastāvēšanas 25.gadadienu, un šim notikumam par godu rudenī klajā laidīs jaunu studijas albumu, kas grupas diskogrāfijā būs jau ceturtais. Daļēju ieskatu jaunajā muzikālajā materiālā varēs gūt arī koncertā 7.augustā, koncertzālē “Lielais dzintars” festivāla “Liepājas vasara” ietvaros.

Koncerts iecerēts divās daļās – pirmā būs ieturēta klusākās, akustiskākās noskaņās, savukārt otrajā jau skanējums vairāk tuvosies rokkoncerta tradīcijām. Dziesmas no topošā albuma mīsies ar kompozīcijām no agrāko gadu ierakstiem. Koncertā grupas pamatsastāvam –EMĪLAM DREIBLATAM (balss, ģitāras, taustiņinstrumenti, elektronika), JĀNIM DREIBLATAM (ģitāra), ULDIM NOLMANIM (bass) un MĀRIM ZĪLMANIM (sitamie instrumenti) – pievienosies arī pianists NORMUNDS KALNIŅŠ kurš savulaik grupā muzicējis pastāvīgi. Iespējams, šiem mūziķiem pievienosies vēl kāds viesmākslinieks...

--
Cita informācija:

Atlaides:

Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
Goda Ģimenes kartes īpašniekiem - 50%
NB. Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. 
Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana ieeja zālē tiek pārtraukta. 
Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

Norises vieta: Kamerzāle
Organizē: Liepājas Simfoniskais orķestris

www.liepajassimfoniskais.lv