13/06/2020
Sestdiena 18:00
Pārcelts uz 14.06. Tiešraides koncerts. Bahs. Grūvs. Saksofoni / Kamerzāles sērija PERSONĪGI

Informācija Kamerzāles koncertsērijas PERSONĪGI pavasara abonementa 2020 īpašniekiem!!!

Tikai Kamerzāles koncertsērijas PERSONĪGI pavasara abonementa 2020 ĪPAŠNIEKIEM būs unikāla iespēja tiešraides koncertus “Bahs. Grūvs. Saksofoni” (14. jūnijs) un “Biruta Ozoliņa un Uģis Prauliņš. Etnoduets” (5. jūlijs) apmeklēt klātienē. Uz koncertu jāierodas ar Pavasara Abonementa derīgu biļeti.
Ja Abonementa īpašnieks nevēlas apmeklēt koncertus klātienē, viņam ir iespēja saņemt tiešraides kodu un vērot abus koncertus no mājām. Lai saņemtu piekļuves kodu vai papildu informāciju par koncertu norisi, aicinām sazināties ar Aivu Juhnevicu, zvanot pa tālruni 28268404 vai rakstot e-pastu: aiva.juhnevica@lielaisdzintars.lv .
Nauda par Pavasara abonementu atpakaļ netiek atgriezta.

Informācija Kamerzāles koncertsērijas PERSONĪGI atsevišķo koncertu biļešu īpašniekiem!!!

Atsevišķo koncerta “Bahs. Grūvs. Saksofoni” (14. jūnijs) un/ vai koncerta “Biruta Ozoliņa un Uģis Prauliņš. Etnoduets” (5. jūlijs) biļešu īpašniekiem ir lieliska iespēja noskatīties abus tiešraides koncertus no mājām. Ja esiet iepriekš iegādājies biļeti uz 4. aprīļa vai 13. jūnija koncertu pl. 15.00 vai 10. maija vai 5. jūlija koncertu pl. 15.00, Jums ir lieliska iespēja baudīt abus koncertus tiešraidē un iepriecināt visu mājsaimniecību!
Lai saņemtu elektronisko tiešraides kodu, aicinām rakstīt uz e-pastu: aiva.juhnevica@lielaisdzintars.lv. E-pastā lūdzam norādīt iegādātās biļetes numuru.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar Aivu Juhnevicu, zvanot pa tālruni 28268404 vai rakstot e-pastu: aiva.juhnevica@lielaisdzintars.lv .
 


Koncertprogrammā "Bahs. Grūvs. Saksofoni" pieredzes bagātais Rīgas Saksofonu kvartets satiekas ar sitaminstrumentālistu Guntaru Freibergu, vienu no spilgtākajiem jaunās paaudzes latviešu mūziķiem, kurš vairākkārt nominēts arī Lielajai mūzikas balvai. Zīmīgi, ka Latvijā šāds sastāvs uz vienas skatuves saspēlējas pirmoreiz – četru saksofonu pilnskanību papildina dažnedažādu sitaminstrumentu, tostarp marimbas, bungu un vibrfona tembri.

Daudzveidīgs ir arī mūziķu izvēlētais repertuārs – no Johana Sebastiana Baha "Angļu svītas" pārlikuma šim neierastajam ansamblim līdz pašmāju komponistu Edgara Mākena un Uģa Prauliņa jaundarbiem! 

Edgars Mākens popularitāti guvis kā latviešu alternatīvo grupu "Gaujarts" un "Manta" mūziķis un dziesmu autors ar bagātīgu pieredzi arī teātra mūzikas žanrā, pēdējos gados viņš pievērsies arī akadēmiskajai mūzikai un studē kompozīciju JVLMA. Savukārt Uģis Prauliņš pazīstams kā talantīgs komponists, kurš spēlējis dažādos sastāvos no leģendārajiem septiņdesmitajiem gadiem - progresīvā roka vienībās “Salve”, “Vecās Mājas”, studentu folkloras grupā “Bizīteri”, piedalījies post-folkloras grupas „Iļģi“ ierakstos un koncertos. Par savu skaņdarbu “The Nightingale” saņēmis “Grammy” balvas nomināciju.

Raksturīgi kamerzāles koncertsērijai “Personīgi” – pēc koncerta būs iespēja tikties ar mūziķi, lai pie kafijas tases vai atspirdzinoša dzēriena glāzes baudītu sarunas neformālā gaisotnē.
Programmā: Johans Sebastians Bahs, Jannis Ksenakis, Edgars Mākens, Giljermo Lago u.c.

Koncerta ilgums: 80 minūtes, koncerts divās daļās

Biļetes: sākot no 10,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Atlaides:
Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%

NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu biļetes:
10-30 personas – 20%
30 un vairāk personas – 25%

Norises vieta: Kamerzāle
Organizē: Lielais dzintars