22/08/2020
Sestdiena 19:00
PĀRCELTS UZ 21.08.2021.! Bohēma un džezs Parīzē. Pjērs Bertrāns un Latvijas Radio bigbends

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 2021. GADA 21. AUGUSTU pl. 19.00

Skatītājiem, kas bija nopirkuši biļetes uz koncertu 2020. gada 22. augustā, ir iespēja ar šīm pašām biļetēm apmeklēt koncertu nākamgad - 2021. gada 21. augustā.

Biļetes nav jāapmaina – tās būs derīgas, saglabājot esošās sēdvietas


Pašmāju izcilā Latvijas Radio bigbenda, franču džeza leģendas, komponista un saksofonista Pjēra Bertrāna (Pierre Bertrand) un starptautisku mūziķu komandas radošā sadarbība vainagojusies ar jauna mūzikas albuma “Paris 19-29” izdošanu. Liepājas koncertzālē grandiozi noslēgsim vasaras sezonas koncertus ar šī franču džeza mūzikas albuma pasaules pirmatskaņojumu!


Pjērs Bertrāns ir komponists, saksofonists, flautists un kompozīcijas profesors, kura daiļrade ietver neskaitāmus jaundarbus un aranžējumus dažādiem sastāviem, kā arī mūziku kinofilmām un izrādēm. Viņa albums "JOY", kurš izdots prestižās ierakstu kompānijas Cristal Records Sony Music paspārnē, 2017. gadā kategorijā "Gada labākais ieraksts" ieguvis augstāko apbalvojumu valstī – ‘’Victoire du Jazz’’. Šāds apbalvojums iegūts arī iepriekš kopā ar Parīzes Džeza bigbendu ‘’Victoire du Jazz : prix Franck Ténot’’ un "Django d'Or".

Jauno albumu “Paris 19-29” Pjērs Bertrāns kopā ar Latvijas Radio bigbendu un solistiem ierakstījuši Parīzē. “Lielajā dzintarā”, albuma prezentācijas koncertā, to dzīvē atskaņos mākslinieku ansamblis pilnā sastāvā. Līdzās Bertrānam un bigbendam uz skatuves kāps arī jaunā un spilgtā franču dziedātāja Paloma Pradāla (Paloma Pradal) - multimāksliniece, kura savā radošajā darbībā savieno gan šansona un flamenko, gan hiphopa, elektroniskās un pasaules mūzikas valodas. Viņiem pievienosies talantīgais franču akordeonists Kristofs Lampidečija (Christophe Lampidecchia) un argentīniešu bundzinieks un perkusionists Minino Garejs (Minino Garay).

Koncertprogrammas noskaņas Liepājas koncertzāles klausītājus aizvedīs šaurajās Monmartras ieliņās un ļaus sajust Parīzes bohēmas garu. Prieks un pārpilnība tiks celti uz dzīves pjedestāla! 20. gadsimta 20. gadi ir Džozefīnes Beikeres, ArtDeco un Koko Šaneles laiks, ko cauri Bertrāna un bigbenda radītajai mūzikai varēsim atkal piedzīvot arī Liepājā.

Biļetes: sākot no 10,00 euro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.
Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:
  • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
  • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
  • Ģimenes* biļetes 1 vai 2 pieaugušie un 2 bērni (vai vairāk) – 25% (iespējams iegādāties tikai kasēs)
NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu* biļetes:
  • 10-30 personas – 20%
  • 30 un vairāk personas – 25%

*Ģimenes un Grupu biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.


Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Lielais dzintars

Koncerta norisi atbalsta Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds.