18/07/2020
sestdiena 19:00
PĀRCELTS UZ NENOTEIKTU LAIKU! Amsterdam Klezmer Band. Klezmeru - balkānu karstie ritmi

Pašā vasaras plaukumā pirmo reizi Liepājas koncertzālē dzirdēsim klezmeru – balkānu tempermentīgos ritmus un smeldzīgās melodijas. Uz skatuves – enerģiskā nīderlandiešu grupa “Amsterdam Klezmer Band”, kas krāšņi turpinās vasaras sezonas koncertus “Lielajā dzintarā”!


Kolorītais ansamblis “Amsterdam Klezmer Band” spēlē tradicionālo jidiša svētku mūziku. “Klezmers” nozīmē gan Austrumeiropas ebreju tautas mūziku, gan tās īpašu atskaņojuma stilu, gan arī pašu šī žanra spēlmani. Ansamblis piešķir klezmeru mūzikai jaunu enerģiju, bagātinot to ar mūsdienu stiliem un tehnikām – programmā saklausāmas kā romu un Balkānu tautu muzikālās tradīcijas, tā arī džeza, “ska” un deju mūzikas noskaņas. Rezultātā klezmeru mūzikas septītnieks uzbur “karstu” ballīti it visur, kur vien uzstājas.

Divdesmit četru gadu laikā klezmeru mūzikas karstasinīgais septītnieks ir kļuvis par starptautiski atzītu grupu ar pasaulē jautrākās, dzīvelīgākās klezmeru grupas slavu. Izdoti 15 mūzikas albumi un “uzkarsēta” publika visā pasaulē.

Liepājas koncertzālē ansamblis uzstāsies ar savu jauno mūzikas albumu “Fortuna” Eiropas koncerttūres ietvaros. Par albumu septītnieks saka: “Mēs atklājam aizvien jaunus klezmeru un balkānu mūzikas apvāršņus, vienlaikus uzturot dzīvu ballītes garu!”

Video:

(Cocek a la Kopyt)

(Oyoyoy)

Koncerta ilgums: 90 min, vienā daļā

Biļetes: sākot no 10,00 euro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.
Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:
  • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
  • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
  • Ģimenes* biļetes 1 vai 2 pieaugušie un 2 bērni (vai vairāk) – 25%

NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu* biļetes:
  • 10-30 personas – 20%
  • 30 un vairāk personas – 25%
*Ģimenes un Grupu biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars
Koncerta norisi atbalsta Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds.

Vasaras koncertu ietvaros “Lielajā dzintarā” gaidāmi vēl divi īpaši notikumi:
Latvian Blues Band 20 gadu jubilejas koncerts  – 6. jūnijā plkst. 19.00;
Bohēma un džezs Parīzē. Pjērs Bertrāns un Latvijas Radio bigbends  – 22. augustā plkst. 19.00.