05/09/2020
SESTDIENA 18:00
PASĀKUMS ATCELTS! TRIMITAS un GIUNTER PERCUSSION koncertprogramma DRUM&BRASS
Koncerts TRIMITAS UN GIUNTER PERCUSSION "DRUM&BRASS" tiek ATCELTS!

Klausītājiem, kuri iegādājušies biļetes uz koncertu, TIKS ATGRIEZTA NAUDA par iegādātajām biļetēm!

Pircējiem, kas iegādājušies biļetes “Biļešu Paradīzes” klātienes kasēs, maksājot ar karti vai skaidrā naudā, ir jāgriežas “Biļešu Paradīzes” kasēs, uzrādot konkrēto biļeti. Apmaiņā pret biļeti, pircējam tiks atgriezta nauda.

Ja biļetes iegādātas “Biļešu Paradīzes” interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, nauda par biļetēm tiks automātiski atgriezta bankas kontā tuvāko dienu laikā no koncerta atcelšanas (1.septembra).

Organizatori (Trimitas, The State Wind Orchestra) atvainojas par sagādātajām neērtībām.


Tā ir kopīga orķestra „Trimitas“ un „Giunter Percussion“ programma – atsvaidzinošs prieks klausītāju ausīm, kas ir noilgojušies pēc jaunām skaņām: bagātīga sitaminstrumentu tembru palete apvienojas ar pūšamo instrumentu skaņām, radot visnegaidītākās līdzskaņas un pavadot eksotiskajos skaņu ceļojumos. 

„Giunter Percussion”, kas pirmo reizi sagatavoja kopīgu programmu ar „Trimitas” -darbojas jau 25 gadus, ir pirmais perkusijas ansamblis Lietuvā, kas spēlē klasisko, moderno, tautas, populāro un džeza mūziku.

Koncertā skan dažādu stilu mūzika, kurā sitaminstrumenti harmoniski un vienlaikus pārsteidzoši savienojas ar pūtēju orķestri – sagatavojiet savas ausis patīkamiem pārsteigumiem! Deivida R. Gillingema ļoti kinematogrāfiskais skaņdarbs “Concertino 4 perkusionistiem un pūšamo ansamblim” neapšaubāmi stimulēs iztēli, un aicinās sapņot par tālām zemēm Marco Forda “Stubernic Fantasy” - muzikāls ceļojums uz Latīņameriku. Piepildīts ar šī reģiona kaislību, skaņdarbs vedīs jūs pa eksotisko Gvatemalu un Nikaragvu - stāsti par tajās spēlējošajiem marimba ansambļiem iedvesmoja komponistu šai enerģētiskajai fantāzijai. Eksotisko elpu turpinās afrikāņu folkloras skaņdarbs "Wenda Kanawa", un noslēpumainu brāmu ienesīs Nathana Daughtrey kompozīcija „Black Rainbow“ - mistikas Mēness varavīksnes muzikālais "attēls". Skaņdarbs " Black Rainbow " īpaši izteiksmīgā veidā atklāj īpašu pūšamo un sitamo instrumentu krāsas un šo instrumentu enerģiju. Ne mazāk intriģējošs ir lietuviešu komponista Lina Rimšas speciāli „Giunter Percussion“ uzrakstītais darbs “March & Drum” (2019) - maršs, kas vainago spēcīgu pūtēju orķestra un sitaminstrumentu savienību.


Galvenais diriģents Ugnius Vaiginis

Perkusijas ansamblis „Giunter Percussion“


PROGRAMMA:

DAVID R. GILLINGHAM „Concertino“

MARK FORD „Stubernic Fantasy“

Āfrikas folklora „Wenda Kanawa“

NATHAN DAUGHTERY „Black Rainbow“

LINAS RIMŠA „March&Drum“
Koncerta ilgums: 1h 20 min

Biletes: no 10 eiro

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Trimitas, The State Wind Orchestra