01/12/2018
sestdiena 14:00
Telpu orientēšanās sacensības

Telpu orientēšanās sacensībās katram sacensību dalībniekam tiek izdalīta karte ar ēkā izvietotiem punktiem, kuros elektroniski pēc iespējas ātrāk pareizā secībā jāreģistrējas. Lai punktu meklēšanu un atrašanu sarežģītu, daļai gaiteņu būs tikai viens kustības virziens, kā arī daļa ceļu būs slēgti.


Reģistrācija sacensību centrā sāksies no plkst. 13.00, bet dalībnieki startēt varēs sev ērtā laikā no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.45, bet plkst. 16.30 sekos dalībnieku apbalvošana.

“Lielais Dzintars” ir unikāla cilindra formas ēka, kuru tiešām var nosaukt par īstu labirintu. Tās riņķveida gaiteņos, kas arvien virza uz nepazīstamiem nostūriem un savādām trepītēm, mēdz apmaldīties ne tikai apmeklētāji, bet joprojām arī paši darbinieki,” stāsta sacensību organizators no Latvijas Orientēšanās federācijas Matīss Ratnieks. “Aicinām ikvienu izmantot iespēju iepazīties ar arhitektoniski iespaidīgo koncertzāli, izskrienot to ar karti rokā.”

Dalība sacensībās – bezmaksas!

Pieteikties sacensībām iespējams izmantojot lof.lv pieteikumu sistēmu. Pieteikšanās termiņš – līdz 28.novembra plkst. 10:00, taču varēs pietiekties arī sacensību dienā uz vietas. Tādā gadījumā gan sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem pietiks kartes, tāpēc aicinām pieteikties laikus!


Norises vieta: 2. stāva galerija
Organizē: Liepājas sporta pārvalde