21/02/2019
ceturtdiena 13:00
VILKAM TĀDA DVĒSELĪT’. BĒRNU VOKĀLO ANSAMBĻU MUZIKĀLAIS UZVEDUMS
"Bērnu vokālie ansambļi no visas Latvijas izdzied stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm – cilvēkiem un vilkiem. Tas ir stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus. Tas aicina izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo,” par muzikālo uzvedumu stāsta tā mākslinieciskā vadītāja Sanita Sējāne un režisore Inga Cipe.

Koncerta muzikālo noformējumu rada divi jauni un veiksmīgi Latvijas mūziķi – komponisti Andris Sējāns un Reinis Sējāns. Koncerta programmu veido oriģināldziesmas, instrumentāli jaundarbi, kā arī intermēdijas – uzveduma sižetu un caurviju darbību atspoguļojoši jaundarbi.

Piedalās:

Bērnu vokālie ansambļi:
Balvu Mūzikas skolas vokālais ansamblis (vadītāja Linda Vītola); Limbažu Bērnu un jauniešu centra vokālais ansamblis „Pogas” (vadītāja Dace Robule); Daugavpils 13. vidusskolas 2.–4. klašu meiteņu vokālais ansamblis (vadītāja Iveta Ustinskova); Lielvārdes novada Kultūras centra „Lielvārde” vokālā studija „Mikauši” (vadītāja Baiba Klepere); VEF Kultūras pils vokālais ansamblis „MOMO” (vadītājas – Dagnija Kravale, Kristīne Tomiņa Stafecka); Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā ansambļa „Knīpas un knauķi” grupa „Strazdiņi” (vadītājas – Edīte Putniņa, Jonita Štoma, Sanita Sējāne); Līvānu Bērnu un jauniešu centra vokālā studija „Spurgaliņas” (vadītāja Skaidrīte Bulmeistere); Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā ansambļa „Knīpas un knauķi” grupa „Cīrulīši” (vadītājas – Sanita Sējāne, Edīte Putniņa, Jonita Štoma); Valmieras Pārgaujas sākumskolas vokālais ansamblis „Lai skan!”(vadītāja Ingūna Gruntmane); Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra „Mazā ģilde” bērnu un jauniešu vokālais ansamblis „Kolibri” (vadītāja Inita Malnača); Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis „Rasa” (vadītāja Dace Bula); Ventspils Centra sākumskolas zēnu vokālais ansamblis (vadītāja Rita Vēverbrante); Ogres 1.vidusskolas zēnu vokālais ansamblis (vadītāja Gunta Goiževska).

Solisti – Roberta Kumsāre, Eremijs Sējāns
Teicējs – Gints Grāvelis

Koncerta veidotāji:
Sanita Sējāne – mākslinieciskā vadītāja, horeogrāfe
Andris Sējāns, Reinis Sējāns – komponisti
Inga Cipe – režisore, scenārija autore, dziesmu tekstu autore, horeogrāfe
Didzis Jaunzems – scenogrāfs
Anna Martynenko – grafisko zīmējumu māksliniece
Evita Staģīte (Zaza Couture) – tērpu māksliniece
Laura Grinberga – projekta vadītāja


Koncerta ilgums: 1h 20min., bez starpbrīža

Vokālo ansambļu koncertuzvedums "Vilkam tāda dvēselīt' " ir Eiropas Kultūras mantojuma gada oficiālais notikums, liecinot par kultūras mantojuma spēku iedvesmot mūsdienu radošajās izpausmes. Kopš gada sākuma visā Eiropā notikuši jau vairāk nekā 6000 pasākumu, kas godina Eiropas daudzveidīgo kultūras mantojumu kā spēcīgāko pamatu nākotnes veidošanai. Īpaša uzmanība šajā gadā ir veltīta bērniem, atbalstot viņu talantus un radošumu, kā arī aicinot bērnus izprast un novērtēt savu kultūras mantojumu (http://mantojums2018.lv/).

Biļetes: 7,00 eiro

Bērniem līdz 2 gadu vecumam (bez nodrošinātas atsevišķas sēdvietas) – ieeja bezmaksas.
Bērniem, kas vecāki par 2 gadiem, jāiegādājas atsevišķa ieejas biļete.
Uz pasākumu pieejamas ģimenes biļetes: 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%*
*Ģimenes biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.

Grupu biļetes:
10-20 personas – 5 EUR par biļeti
20 un vairāk personas - 4 EUR par biļeti

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Sanitu Sējāni