25/08/2018
sestdiena 10:00
Vinila diena Liepājā
"Vinila diena Liepājā" – noritēs jau ceturto reizi un tā būs iespēja iepazīties ar tendencēm vinila plašu klausīšanās kultūrā, apmainīties viedokļiem ar plašu kolekcionāriem, uzzināt par smalkām tehniskām skaņu aparatūras niansēm. 

Koncertzāles foajē notiks skaņuplašu tirdziņš, kurā ikvienam būs iespēja redzēt, dzirdēt un iegādāties visdažādāko žanru un vecumu skaņuplates un citus ar tām saistītus aksesuārus. Uz Liepājas vinila dienu solījuši ierasties plašu kolekcionāri no Rīgas un Daugavpils, kā arī no kaimiņzemes Lietuvas.

Kamerzālē paredzēts lekciju cikls par skaņu aparatūru, padomi iesācējiem, kā sākt komplektēt skaņu aparatūru. Tāpat būs iespēja daudz jauna uzzināt par vadiem, to atšķirībām, turklāt lekcijas tiks ilustrētas ar praktiskiem piemēriem. Būs arī sarunas par populārās mūzikas vēsturi.

Savās zināšanās par mūziku un skaņu tehniku dalīsies uzņēmuma "Sound of Eden" īpašnieks Edijs Apenītis (uzņēmums ražo un izstrādā akustiskās sistēmas), uzņēmuma "Real Audio" Hi-Fi nodaļas vadītajs Gints Baders, kā arī Liepājā labi pazīstamais populārās mūzikas vēstures zinātājs Juris Ilenāns.

Pārtraukumos starp lekciju blokiem kamerzālē uzstāsies pazīstamā mūziķa Tomasa Kleina skolotie Liepājas jaunieši no Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības "Vaduguns", kuri apvienojušies grupā "Pieci".

Ieeja: Bezmaksas

Papildu informācijai:
Monvīds Gvozda
Tel. 29277141

Norises vieta: Kamerzāle
Organizē: Monvīds Gvozda un domubiedri ar Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes atbalstu