09/10/2019
trešdiena 19:00
CITS PAULS – sākam ar stand up, beidzam ar dejām (Jauna Programma)

Ralfs EILANDS & Latvijas Radio Bigbends


Tevi gaida dzīvs koncerts, dzīva mūzika un dzīvas emocijas, tāds ir “CITS PAULS” ar Ralfu Eilandu un Latvijas Radio Bigbendu. Kinomūzika, dziesamas, kas skan jau vairāku paaudžu garumā un ir visiem mīļas, zināmas. Moderns aranžējums, Ralfa enerģija un jaunības azarts, tas aizrauj klausītāju līdz sirds dziļumiem. Kā raksta mediji – kur ir Ralfs EILANDS, tur vienmēr ir intriga, jo dziedātājs uz skatuves spēj izšaut ko tik negaidītu, ka atliek vien apbrīnot viņa universālo talantu.

21.gs.klausītājs ir prasīgs, ziņošs un atvērts nezināmajam, tas ir novērots iepriekšējos koncertos, gatavs darboties līdz. Tādēļ LRBB meistari dod iespēja klausīties maestro skaņdarbus funk, soul, regeja, drum 'n' bass, džeza aranžējumos. Koncertā skanēs arī Ralfa Eilanda orģinālmūzika.

Būs arī, kas netradicionāls. “CITS PAULS” koncertā kā ”iesildošo” elementu, klausītāju “atraisīšanai”, aicinām Latvijā zināmus stand up meistarus. Iepreikšējā programmā tas bija Rūdolfs Kugrēns – šoreiz Edgars Bāliņš. Viegls humors un ne tikai skatītājus gaida jau pašā sākumā, kas liek nojaust, ka nekas nebūs kā parasti, viss būs citādi.

“Šie mūziķi ir vienā līmenī ar jebkuru citu šīs planētas bigbendu! Katra no sekcijām spēlēja un skanēja lieliski, svingojoša ritma sekcija un efektīvas solo partijas, neviena vāja punkta!” – 6 Grammy balvu ieguvējs, trompetists Rendijs Brekers (Randy Brecker) par LRBB.

“Mūzikas tīrradnis,” – mūzikas žurnālists Uldis Rudaks par Ralfu Eilandu.

Video – “Ai, dundur, dundur”

Biļetes: € 10,00-25,00

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: PeRmuzik