26/01/2018
piektdiena 11:00
Kurzemes biznesa forums: Mūsdienīga uzņēmumu vadība 21.gadsimtā
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību aicina uzņēmējus apmeklēt Kurzemes uzņēmēju Biznesa forumu “Mūsdienīga uzņēmumu vadība 21.gadsimtā”. Forumu atbalsta Banka Citadele.

Foruma programmā iekļautas uzņēmējiem svarīgas un aktuālas tēmas gan reģiona, gan valsts mērogā:
  • Latvijas ekonomikas un uzņēmējdarbības vides nākotnes prognozes no Citadele Index pētījuma;
  • Domnīcas CERTUS vadītājs Vjačeslavs Dombrovskis iepazīstinās ar pētījumā gūtiem secinājumiem par Latvijas reģionu attīstības iespējām;
  • Ekspertu un uzņēmēju paneļdiskusija par reģiona uzņēmējdarbības attīstības iespējām, demogrāfiskās situācijas un izglītības ietekmi uz ekonomikas attīstību;
  • Galvenie virzieni un pasākumi energoefektivitātes paaugstināšanai uzņēmumiem – ko nosaka Energoefektivitātes likums un ES direktīvas un kā šīs prasības realizēt, izmantojot valsts atbalstu. Nozares ekspertu prezentācijas un rekomendācijas, valsts atbalsta programmas energoefektivitātes pasākumu realizācijā, uzņēmēju praktiskā pieredze programmas ieviešanā.
  • Foruma noslēgumā vairāku uzņēmēju iedvesmas stāsti par pieredzi un uzdrīkstēšanos, pieņemot izaicinājumu uzsākt pārmaiņas.

Dalība - bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Norises vieta: Kamerzāle
Organizē: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību