19/06/2019
trešdiena 10:30
LMMDV Dizaina dienas 2019 - Dizaina trešdiena

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) aicina 18. un 19. jūnijā apmeklēt Dizaina dienas 2019, Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars".


LMMDV Dizaina dienas 2019 ir starpdisciplināra pieredzes apmaiņas platforma topošajiem un labākajiem Latvijas dizaineriem, nozares profesionāļiem un dizaina talantu "medniekiem".

Izstāde iepazīstinās ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas 2018./2019. gada absolventu diplomdarbiem. Pasākumu cikla ietvaros - Mākslas un dizaina topošo absolventu diplomdarbu prezentācijas un jauno mūziķu kvalifikācijas eksāmeni.

Izstādi un eksāmenus papildinās lekcijas un sarunas par dizainu, tajās piedalīsies Latvijas Dizaina gada balvas (Latvian Design Award) organizatori un laureāti, Latvijas dizaina un mākslas augstskolu, kā arī LIAA Liepājas Biznesa inkubatora (LIAA Liepājas biznesa inkubators pārstāvji.

Dizaina dienu mērķis ir veicināt mūzikas un mākslas sinerģiju, izkopt starpdisciplināru sadarbību un atklāt jaunas sadarbības šķautnes starp mūziku, mākslu un dizainu.
Esi klāt un uzzini vairāk!

Pasākumu organizē: PIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" un koncertzāle "Lielais dzintars"

Pasākumu atbalsta:
Liepājas Kultūras pārvalde, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas Dizaina gada balva, Latvijas Mākslas akadēmija, LIAA Liepājas biznesa inkubators, Euroskor