18/09/2018
вторник 17:00
Sarunu skola Lampa / Ceļvedis grūtām sarunām

Interešu sadursme un neērtas sarunas ir neizbēgama komunikācijas un sabiedrības sastāvdaļa. Ja apzināmies un pieņemam, ka ikvienās attiecībās rodas konflikti, varam attīstīt prasmes tos izmantot auglīgai sarunai un mijiedarbībai.


“Ceļvedis grūtām sarunām” ir praktiska darbnīca un saruna par mūsu iespēju apzināti paust un aizsargāt sev svarīgo, kā arī spēju vienlaikus cienīt otra intereses un vajadzības. Izzināsim kā un vai mūsu izvēlētie vārdi, izteiksmes formas un uzvedības stratēģijas ikdienā vairo šķietamu vai patiesu mieru, un vairosim drosmi un prasmes iesaistīties neērtās sarunās, iepazīt vārda “Nē” pozitīvo spēku.

Par Ilzi Dzenovsku:
Mediatore, apzinātas komunikācijas trenere un sociālu pārmaiņu fasilitātore. Peace Lab dibinātāja, Sertificētu mediatoru padomes locekle. Mag. Miera un taisnīguma studijās, Mag.Tiesību zinātnēs. Starptautisku miera izglītības apmācību vadītāja. Palīdz cilvēkiem, organizācijām un kopienām risināt konfliktus, apgūt efektīvu komunikāciju, vadīt pārmaiņas un attīstīt ilgtspējīgu sadarbību.

Nodarbība tapusi sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts Mežu mērķprogrammas ietvaros.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti (drukātā veidā vai viedtalrunī), kam var pieteikties: šeit

Norises vieta: Ziemeļu atpūtas telpa
Organizē: Sarunu festivāls LAMPA sadarbībā ar Lielais dzintars