10 / 09 / 2021
Liepājā viesosies leģendārā grupa «EOLIKA» un Baiba Sipeniece-Gavare ar stāvizrādi «Vienreiz jau var»
2. oktobrī ar vērienīgu koncertu Liepājas koncertzālē «Lielais dzintars» 40 gadu jubilejas tūres ietvaros viesosies leģendārā grupa «EOLIKA». Koncertā skanēs grupas populārākās dziesmas (un ne tikai), un uz skatuves, kā allaž, kāps lieliskais četrinieks – Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals.

Koncertā skanēs arī par godu jubilejas koncerttūrei un leģendārajam kvartetam tapusī jaunā dziesma «Atkal esam mēs kopā» (Borisa Rezņika mūzika, Valda Pavlovska teksts). «Pēdējos gados jau reti rakstu jaunas dziesmas, bet šoreiz par godu tam, ka dodamies tūrē un visi joprojām esam kopā, uzrakstīju dziesmu,» saka komponists un grupas dibinātājs B. Rezņiks, kurš arī pats plāno piedalīties Liepājas koncertā. «Tie ir mani zelta gadi, mani skaistākie gadi, un patiesībā «Eolika» ir puse mana mūža, pat nerēķinot skaitliski. Tie ir bijuši neskaitāmi koncerti un koncertbraucieni, un esmu ļoti priecīgs un gandarīts, ka šī mūzika un dziesmas cilvēkiem patīk joprojām.»

Jubilejas koncertā piedalīsies grupa «Eolika», saksofonista Zinta Žvarta vadītais pūtēju ansamblis un instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā. Turklāt, kā atklāj jubilāri, skanēs ne tikai grupas populārākās dziesmas, bet arī daudzi mazāk pazīstami skaņdarbi no grupas pastāvēšanas laikā tapušajām koncertprogrammām. «Būs arī ļoti daudz lielāku un mazāku pārsteigumu! Svinēsim kopā ar visu četru paaudžu klausītājiem, kuriem esam koncertējuši šos četrdesmit gadus,» aicina O. Rajecka.

Savukārt 23. oktobrī ar savu stāvizrādi «Vienreiz jau var!», kas šovasar izpelnījusies lielu skatītāju atsaucību un popularitāti, koncertzālē «Lielais dzintars» viesosies TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare.

«Pērn nosvinēju savus pirmos 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem – proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri «tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts». Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus,» saka Baiba un piebilst: «Savā stāvizrādē gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss «nāks ārā»!»

Biļetes uz abiem koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā:
KLAUSĪTĀJU IEVĒRĪBAI: Pasākuma organizators koncerta apmeklējumu var nodrošināt tikai personām, kuras pārslimojušas covid-19 infekciju vai noslēgušas vakcinācijas kursu.

Apmeklētājiem pie ieejas jāuzrāda drošības līmenim atbilstošs covid-19 sertifikāts, pasākuma ieejas biļete un personu apliecinošs dokuments. Sejas aizsargmaskas nav jālieto. Minētās prasības attiecas arī uz bērniem un jauniešiem.