09 / 02 / 2021
UZVEDUMS "KAUPĒN, MANS MĪĻAIS” UN UĢA ROZES JUBILEJAS KONCERTS - PĀRCELTI UZ NENOTEIKTU LAIKU
Sveicināti mūzikas un teātra draugi! Visi esam noguruši neskaidrās nākotnes un ārkārtas stāvokļa dēļ. Sākotnēji plānotie daži mēneši pauzes ir pārvērtušies par nezināmu un nedefinētu laiku, kas var beigties gan pavisam drīz, gan nezināmi tālā nākotnē. Līdzīgi kā citas kultūras un izklaides pasākumu kompānijas, arī mēs – Producentu grupa 7 šajā krīzē esam skarti ļoti smagi. Diemžēl, atbalsta līdzekļi biļešu kompensācijai mums pagaidām nav piešķirti. Attiecīgi arī nenotikušos pasākumus šobrīd nevaram atcelt. Mēs joprojām ceram uz labvēlīgu risinājumu, esam pacietīgi un aicinām tādiem būt arī jums. 

28.februārī Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars” nenotikušās „Kaupēn, mans mīļais” izrādes un 25.aprīlī paredzētais koncerts „UĢIS ROZE - 60 / Uzdāvini man šo pasauli čukstus...” iespēju robežās tiks pārcelti uz vēlāku laiku un iegādātās biļetes būs derīgas. Informācija par pārcelto pasākumu norisi tiks paziņota iespējami drīz, tādēļ sekojiet turpmākajai info Biļešu Paradīzes mājas lapā un Producentu grupas 7 sociālajos tīklos!

Aicinām būt saprotošiem un ticam, ka kultūra jau drīz atgriezīsies uz Latvijas skatuvēm, un mēs atkal tiksimies izrādēs un koncertos.


Par darba laikiem kasēs informācija šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops

Aicinām sekot līdzi informācijai:
  • Biļešu paradīzes mājas lapā: www.bilesuparadize.lv
  • Producentu grupa 7 mājas lapā: www.grupa7.lv,
  • soc. tīklu platformā: https://www.facebook.com/producentugrupa7