11/08/2021
WEDNESDAY 20:00
Dienvidkurzemes festivāls RIMBENIEKS. Trio VOX.
Jaunais Dienvidkurzemes festivāls nes Evalda Rimbenieka vārdu. Šis cilvēks, ko liktenis no zemnieku mājām Priekules novada Gramzdas pagastā ir aizvedis ne tikai uz Aizputi un Liepāju, bet licis arī pildīt Kārļa Ulmaņa valdības ministra pienākumus, ir bijis ilggadējs Liepājas pilsētas mērs, Liepājas operas, Tautas konservatorijas un Mākslas skolas dibinātājs pirms turpat 100 gadiem, kā arī Liepājas Filharmonijas atjaunotājs.

Festivāls aicina apceļot Dienvidkurzemi, atklājot tās kultūrvēsturisko mantojumu, dabas krāšņumu un cilvēku viesmīlību, sastopoties vasarīgos koncertos un baudot Liepājas mūziķu aizrautīgo spēli. Evalda Rimbenieka sapnis par attīstītu augstas kultūras sabiedrību ir joprojām dzīvs, to tālāk nesīs arī Dienvidkurzemes festivāls “Rimbenieks”.

*

Koncertā uzstāsies:

Trio Vox:
            Egija SPROĢE – flauta
            Ēriks KIRŠFELDS – čells
            Herta HANSENA – klavieres

Programmā skanēs:
Fēlikss MENDELSZONS BARTOLDI – Trio flautai, čellam un klavierēm Op. 49
Džordžs KRAMBS – “Vox Balaenae” (Vaļa balss) flautai, čellam un klavierēm

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija

KLAUSĪTĀJU IEVĒRĪBAI: Koncerts plānots ar atvieglotiem drošības pasākumiem, kas paredz apmeklētājus, kas ir vakcinējušies pret vai pārslimojuši Covid-19 un to apliecina ar derīgu Covid-19 sertifikātu. Vairāk informācijas Kultūras Ministrijas mājas lapā https://www.km.gov.lv/lv/jaunumi un www.Covid19sertifikats.lv


Biļetes: 7 eiro

Norises vieta: Kamerzāle

Organizators: Liepājas Simfoniskais orķestris, VSIA