28/07/2021
WEDNESDAY 18:00
Kamermūzikas koncerts GADALAIKU IMPRESIJAS
Gaiši dzīvespriecīgu klasiskās mūzikas programmu sagatavojuši Latvijā pazīstamie kamermūziķi: flautiste Liene Denisjuka-Straupe, vijolniece Ilze Kirsanova, altiste Santa Vižine un čellists Ēriks Kiršfelds.

Šobrīd ikvienam ir nepieciešams atjaunot savus spēkus un šajā kamermūzikas koncertprogrammā iekļautie darbi nenoliedzami veicinās jaunas enerģijas apmaiņu kā mūziķiem, tā arī klausītājiem. Izvēlēto kompozīciju autori: dzirkstošais Rosīnī, sapņainais Debisī, kolorītais Kasterēde, vitālais Rēgers un latviski elēģiskās Selga Mence un Mārīte Dombrovska.

Šajā daudzveidīgajā un tomēr ļoti saskanīgajā autoru sabiedrībā klausītājiem būs iespēja ne tikai vērot dinamisko mūziķu saspēli, bet arī ļauties sava iekšējā gara impulsam aizceļot kaut kur pāri šīs taustāmās pasaules matērijai.

Stilistiski šī koncertprogramma ir ieturēta dzīvespriecīgi gaišos toņos, kur mijas klasicisms ar impresionismu, taču, galvenais šīs programmas pienesums būs Selgas Mences un Mārītes Dombrovskas darbu interpretācija, kur ir ietverts gan mūsdienu laikmeta atspoguļojums, gan nacionālās mākslas stiprināšanas aspekts.

INFORMĀCIJA PASĀKUMA APMEKLĒTĀJIEM:

Ņemot vērā organizatora izvēlēto pasākuma apmeklēšanas modeli, koncertu iespējams apmeklēt tikai personām, kuras ir noslēgušas covid-19 vakcinācijas kursu vai pārslimojušas minēto infekciju. Apmeklējot koncertu, katram apmeklētājam pie ieejas jāuzrāda drošības līmenim atbilstošs covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Koncerta laikā sejas aizsargmaskas nav jālieto. Minētās prasības attiecas arī uz bērniem un jauniešiem.


Biļetes: 12 eiro

Norises vieta: Kamerzāle

Organizē: Biedrība “HI”