20/05/2021
THURSDAY 19:00
KONCERTINTERVIJU CIKLS "TUVĀK" – KURLAND QUINTET

Īpašais distancēšanās laiks ir radījis jaunu Liepājas Simfoniskā orķestra projektu – attālinātu tikšanos mūzikā un sarunā ar orķestra mūziķiem uz “Lielā dzintara” skatuves. Publikas mīlētais kolektīvs šobrīd daudziem asociējas vien ar brīnišķīgu skaņu un skatuves kopskatu koncertzālē, pilī vai koncertarēnā, bet tuvāk iepazīt unikālās personības, kas veido šo orķestri, līdz šim nav bijusi iespēja. Šis koncertcikls, kas norisinās jau kopš aizvadītā gada vasaras, ir guvis lielu klausītāju atzinību, tāpēc arī šogad piedzīvosim vairākas aizraujošas tikšanās ar Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķiem. Varēsim baudīt gan apgarotu orķestra mākslinieku solo spēli visdažādākajos mūzikas stilos, kā arī sarunā ar koncertzāles vadītāju Timuru Tomsonu uzzināsim, kas papildus mūzikai aizrauj un iedvesmo mūsu mūziķus.


Laiks tuvāk iepazīt Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķu koka pūšaminstrumentu kvintetu KURLAND QUINTET. Dzirdēsiet gan Ferenca Farkaša "Antīkās ungāru dejas" un Žaka Ibēra Trīs īsus skaņdarbus, gan arī vienu no Imanta Zemzara Prelūdijām par Alfrēda Kalniņa tēmu un amerikāņu komponista Džona Voltera Bratona melodiju no dziesmas "The Teddy Bears' Picnic".

Koncerta formāts ir paredzēts interneta tiešraides režīmam, tādēļ ilgs nepilnu stundu bez starpbrīža. BEZMAKSAS tiešraidi varēs vērot tepat Liepājas Simfoniskā orķestra mājas lapas www.liepajassimfoniskais.lv video galerijā.