06/10/2021
TREŠDIENA 12:00
MAZAIS PRINCIS. KONCERTUZVEDUMS SKOLĒNIEM plkst. 12.00
Koncerts sākumskolas vecuma bērniem.

Bērnībā viss ir atklājums. Tik bieži vecākiem nākas atbildēt uz jautājumu “Kas tas ir?” vai “Ko tas nozīmē?”

Muzikālajā dejas izrādē “Mazais princis” mazie klausītāji tiks aizvesti īstenā ceļojumā, atklājot pasaulslavenā rakstnieka Antuāna de Sent-Ekziperī apbrīnojamo stāstu par zēnu no citas planētas, kurš savos piedzīvojumos iegūst ne tikai mācības par pasauli, bet arī jaunas atklāsmes par cilvēkiem sev apkārt.

Tas būs sirsnīgs, bet pamācošs stāsts par dzīves ceļu, par draudzību, mīlestību un atbildību, par savstarpējo attiecību daudzveidību un sarežģītību, kuru bērni saklausīs jaunās skaņās kopā ar dziedātājiem Kalvi Kalniņu, Tomu Kursīti, Elzu Rozentāli un Baibu Renerti un ieraudzīs krāšņās kustībās mūsdienu deju grupas izpildījumā.

Muzikāli dejiskais ceļojums skatītājus aizvedīs uz visdažādākajām planētām – no lepnā Karaļa planētas līdz pat Zemei –, kur Mazais princis, satiekot avarējušas lidmašīnas pilotu un viedo Lapsiņu, izzinās pieaugušo pasaules dīvainības un iegūs savas dzīves lielākās atziņas.

Uzvedums paredzēts sākumskolas vecuma bērniem, bet, tā kā pasaka "Mazais princis" ietver daudz nozīmīgu un jebkurā vecumā saistošu domu, arī pieaugušie skatītāji tajā radīs filozofiskas atklāsmes par cilvēka personības šķautnēm un izpausmēm.

Piedalās:
Dziedātājas: Elza Rozentāle un Baiba Renerte
Dziedātāji: Kalvis Kalniņš un Toms Kursītis
Dejotāji: Ruslans Kurlovičs un Jānis Putniņš
Instrumentālā grupa: Ainis Zavadskis, Romāns Vendiņš un Jānis Stafeckis

Koncertuzvedums paredzēts 1. – 4 . klašu skolēniem.

Koncerta norises ilgums: līdz 1 stundai
Biļetes: 5,00 eiro
Par biļešu iegādi lūdzu sazināties ar mārketinga nodaļu, rakstot uz e-pastu: aiva.juhnevica@lielaisdzintars.lv

Norises vieta: Koncertzāle “Lielais dzintars”, Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Latvijas Koncerti, VSIA

Ievērojot visus drošības pasākumus, uz koncertu Lielajā zālē aicināti ap 300 klausītājiem (skaits var mainīties atkarībā no valstī noteiktajiem ierobežojumiem).