06/12/2021
MONDAY 19:00
PRIME ORCHESTRA Simfo šovs 'PASAULES HITI' LIEPĀJĀ. PAPILDKONCERTS
Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums PRIME ORCHESTRA SIMFO ŠOVS.PAPILDKONCERTS / PRIME ORCHESTRA СИМФО-ШОУ, (Pārcelts no 30.03.2020. un 30.11.2020) 21.04.2021. tiek pārcelts uz 06.12.2021.

Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam! Biļešu īpašniekus lūdzam sekot aktuālajai informācijai par koncerta apmeklēšanas epidemioloģiskās drošības nosacījumiem.

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.

Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.

*****************************

“PRIME Orchestra” ar svētku koncertu uzstāsies Liepājā!

“PRIME orchestra” nosvinēs savu piekto gadadienu ar grandiozu jubilejas turneju, 6.decembrī un 9. decembrī ar svētku koncertu uzstāsies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Svētku programmā no cikla “Pasaules hiti” būs iekļautas labākās un skatītāju iemīļotākās kompozīcijas, kuras orķestris nospēlējis 5 gadu laikā, atjauninātā versijā, kā arī jaunas pārsteidzošas versijas hitiem, kurus orķestris vēl nav izpildījis! “PRIME Orchestra” iepriecinās fanus ar vēl vērienīgāku un izteiksmīgāku šovu, modernām skaņu tehnoloģijām, unikāliem aranžējumiem, sev raksturīgu spēcīgu dzīvo skaņu, kā arī humoru, harizmātiskiem vokāliem, specefektiem un, protams, emociju viesuli!

“PRIME Orchestra” – unikāla parādība uz pasaules mūzikas skatuves! Šis ir moderns simfoniskais jauktais orķestris – inovāciju un tradīciju, dabiskā talanta un progresīvo tehnoloģiju simbioze!

“PRIME Orchestra” simfoniskais šovs vienmēr ir profesionāls, kvalitatīvs, spēcīgs, spilgts un aizraujošs. Katrā programmā ir iekļauti labākie pasaules roka, popa, elektroniskās un tagad arī repa mūzikas hiti oriģinālā simfoniskajā interpretācijā. Papildus tradicionālajiem orķestra mūziķiem „PRIME Orchestra” sastāvā ir rokgrupa, izcili vokālisti, koris un pat dīdžejs!


Pasākuma ilgums: aptuveni 2h

Biļetes: no 25,00 eiro

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: YOU ARE events, SIA