23/04/2021
FRIDAY 19:00
Raimonds Tiguls un Rīgas Doma zēnu koris - RĪTA UN VAKARA DZIESMAS (ATCELTS)
Paredzētais “Rīta un vakara dziesmas” koncerts Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" Covid-19 pandēmijas dēļ nevar notikt un tādēļ tas tiek ATCELTS. Pārcelt šo koncertu vairāk nebūs iespējams.

Informācija biļešu īpašniekiem:

• Ja biļetes uz pasākumu ir iegādātas interneta veikalā bilesuparadize.lv, tad nauda par pasākuma biļetēm tiks ieskaitīta biļešu pircēja bankas kontā bez klienta pieprasījuma.
• Ja biļetes uz pasākumu ir iegādātas Biļešu Paradīzes kasē, tad naudu par iegādātajām biļetēm būs iespēja saņemt jebkurā Biļešu Paradīzes kasē. Par darba laikiem kasēs informācija šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops
• Ja biļetes uz pasākumu ir iegādātas interneta veikalā www.bilesuserviss.lv, tad nauda par pasākuma biļetēm tiks ieskaitīta biļešu pircēja bankas kontā bez klienta pieprasījuma.
• Ja biļetes uz pasākumu ir iegādātas Biļešu Serviss kasē, lūgums aizpildīt naudas atgriešanas pieteikuma veidlapu www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund līdz š.g. 30. aprīlim.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un tiksimies drīz jau citos koncertos!

-------------------------------------------------------------

Komponists Raimonds Tiguls kopā ar izcilu mūziķu instrumentālo grupu un Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā šogad klausītājus priecēs ar koncertu “Rīta un vakara dziesmas”. Koncertos būs iekļauti gan jauni skaņdarbi, gan vairākas komponista Dziesmu svētkos jau skanējušas un tautā iemīļotas dziesmas “Lec, Saulīte” un "Dod, Dieviņi”. Pateicoties kopprojektam, minētās dziesmas pirmo reizi tiks izdotas arī ierakstā zēnu kora izpildījumā.

Par gaidāmo programmu komponists Raimonds Tiguls saka: “Šī koncertprogramma man ir īpaša, jo savus pirmos soļus mūzikā sāku dziedot zēnu korī. Nedaudz bērnības atmiņu un saviļņojums, dzirdot savas dziesmas, izpildām mūsu Rīgas Doma zēnu korim.

“Noskaņa, emocija, iedvesma, miers un harmonija. Komponists un lieliski izpildītāji, kuri neprasa komentārus. Mūzika, kas uzrunā jūs no Dziesmu svētku estrādes un koncertzālēm visā pasaulē. Skanējums, kas raksturīgs vienīgi Rīgas Doma zēnu korim”, par projektu saka kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents Mārtiņš Klišāns.

“Pa vienam mēs skaņa, bet kopā - spēks!”

Līdzīgi kā liela daļa no mums arī Rīgas Doma zēnu koris un tā diriģents Mārtiņš Klišāns šobrīd savu ikdienu pavada mājās. Tāpēc koris ir radījis iedvesmojošu aicinājumu, kādēļ šobrīd ikvienam no mums ar daudz lielāku atbildību jāizturas pret saviem līdzcilvēkiem un īpaši pret pašiem tuvākajiem – mūsu vecvecākiem. Raimonda Tigula topošā albuma dziesma “Rīta un vakara dziesma” ir pamatā pašu radītam video klipam. Tajā kora puikas redzami kopā ar saviem mīļajiem vecvecākiem, kurus šobrīd lielai daļai nav iespēju satikt.