11/03/2021
THURSDAY 19:00
The 28th Liepāja International Stars Festival. MAIJA KOVAĻEVSKA. SONGS AND NOCTURNES (rescheduled to 01.07.2021.)
Information for the 28th Liepāja International Star Festival concert ticket owners


The intended festival concerts to have been held live on March 6th and 11th, 2021 are moved due to the extended emergency situation in the country:


MAIJA KOVAĻEVSKA. SONGS AND NOCTURNES => July 1st, 2021 / Thursday / 7pm

END OF THE FESTIVAL CONCERT => July 3rd, 2021 / Saturday / 7pm


NB! The above-mentioned concerts are included in the 29th Liepāja International Star Festival program, therefore one of the concert’s titles will be changed:


END OF THE FESTIVAL CONCERT => MAIJA KOVAĻEVSKA AND LIEPĀJA SYMPHONY ORCHESTRA


The tickets purchased before are still valid, however, please follow the updated information on our website liepajassimfoniskais.lv or bilesuparadize.lv when the concert dates are approaching.


Thank you for your loyalty and patience,


Liepāja Symphony Orchestra


 _________________________________________________________________________________________________________

Šis būs salonmūzikas koncerts pēc 19. gadsimta parauga – mājīgā gaisotnē, kur mūziķi un klausītāji ir ciešā tuvumā un domā līdzīgas domas.

Liepājas klausītāju iemīļotā dziedātāja Maija Kovaļevska 2020. gadu sāk ar Alises Fordas lomu Hamburgas Valsts operā un turpina ar Mimī Drēzdenes Zempera operā. Pa vidu – Liepājas festivāls ar Lūcijas Garūtas un Jāņa Mediņa skaistām, pārdompilnām dziesmām. Maijas pianists šajā programmā – Čīlē dzīvojošais latviešu virtuozs un augstskolas docētājs Armands Ābols. Maija un Armands sen vēlējušies būt uz vienas skatuves, un nu sapnis piepildījies.

Armanda solosniegumā skanēs Šopēna 9. opusa populārās noktirnes (naktsmūzika) un Šūmaņa “Bērnu ainu” izlase. Savukārt Rīgas kamerkora AVE SOL izcilā vīru grupa bagātinās programmu ar Franča Šūberta nepelnīti reti skanošām kordziesmām amplitūdā no idilliskām ainām līdz sakrālam pārdzīvojumam un atpakaļ pie galdadziesmas.
Iztēlojamies Vīnes vai Berlīnes aizpagājušā gadsimta pilsonisku interjeru, porcelānu un portjeras, klusas sarunas, iekārtojamies ērtāk un – baudām!

Maija KOVAĻEVSKA / soprāns
Armands ĀBOLS / klavieres
Māris KUPČS / ģitāra
Andris VEISMANIS / diriģents
Orests SILABRIEDIS / konferansjē
Rīgas kamerkora AVE SOL vīru grupa

Programmā:

Jānis MEDIŅŠ, Lūcija GARŪTA, Francis ŠŪBERTS, Frideriks ŠOPĒNS, Roberts ŠŪMANIS

Norises vieta: Kamerzāle

Organizē: Liepājas Simfoniskais orķestris