25/04/2021
SUNDAY 18:00
UĢIS ROZE 60 / Uzdāvini man šo pasauli čukstus... (ATCELTS)
„PRODUCENTU GRUPA 7” informē, ka šogad Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars” 28.februārī paredzētais koncertuzvedums „KAUPĒN, MANS MĪĻAIS” un 25.aprīlī paredzētais koncerts „UĢIS ROZE - 60 / Uzdāvini man šo pasauli čukstus...”, kas kopš pandēmijas laika sākuma jau vairākkārtīgi pārcelti, šobrīd tiek atcelti.


Nauda par iegādātajām biļetēm internetā pircējiem tiks atmaksāta uz kontu, no kura iegādātas biļetes. “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās iegādāto biļešu naudu atpakaļ varēs saņemt “Biļešu paradīzes” kasēs, sākot ar 2020.gada 15.martu. Par darba laikiem kasēs informācija šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops
Pēc ārkārtējās situācijas beigām, kad atkal būs atļauti klātienes pasākumi, tiks izsludināti jauni pasākuma datumi.


Aicinām sekot līdzi informācijai:
  • Biļešu paradīzes mājas lapā: www.bilesuparadize.lv
  • Producentu grupa 7 mājas lapā: www.grupa7.lv,
  • soc. tīklu platformā: https://www.facebook.com/producentugrupa7
______________

Šogad savu 60.dzimšanas dienu svin lieliskais dziedātājs Uģis Roze.  

Kā atzīst pats Uģis, “savos jubilejas koncertos gribu parādīt visu to labāko, ko savā mūžā esmu sastrādājis. Gan pašus muzikālos pirmsākumus, dziedot grupā Inversija Harija Baša un vēlāk – Raimonda Macata vadībā, gan skaistākos mirkļus kopā ar Imantu Kalniņu Turaidas rozē, dziesmas no sava soloalbuma Divtulība un visbeidzot – koķetēriju ar dažādiem stiliem, raksturiem un brīvības sajūtu Jāņa Lūsēna muzikālajā apvienībā Promenāde. Šī mūzika, ko radījuši izcili komponisti, ir tik dažāda, spēcīga un emocionāli krāsaina, bet nekad nav skanējusi vienā koncertā. Tāpēc esmu ļoti laimīgs, ka savā jubilejas reizē varēšu to visu parādīt vienkopus”.

Uģa īpašais balss skanējums visspilgtāk atklājies tieši 80.gados, dziedot Imanta Kalniņa radītajā Turaidas rozē. Ne velti viņa dueta partnere , dziedātāja Olga Rajecka atzīst, ka tādas balss kā Uģim, Latvijā nav nevienam. Un šis kompliments nav tāpēc, ka viņš kādreiz Olgai pie logiem dziedājis dziesmas no itāļu klasiskās mūzikas repertuāra (lai gan Uģis savulaik uzstājies arī uz leģendārās La Scala operas skatuves Itālijā), bet gan novērtējums Mūzikas akadēmijas vokālistu nodaļā iegūtajai profesionalitātei, kā arī mūzikas dvēseles izjūtai un talantam iznest dziesmas tekstu.

Iespējams, daudzi Uģi atceras arī kā savulaik ļoti populārā konkursa Jūrmala 87 laureātu. Uģa lieliskais balss tembrs ticis novērtēts arī daudzos citos konkursos gan Latvijā, gan ārpus mūsu zemes robežām. Uģis piedalījies arī vairākos mūziklos (Nožēlojamie, Agrā rūsa, Sniega karaliene, Meierovics) un koncertuzvedumos.

Jubilejas reizē kopā ar Uģi būs viņa uzticamie skatuves draugi – Juris Kristons (taustiņinstrumenti), Modris Laizāns (basa ģitāra), Aivars Gudrais (ģitāra), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti), komponisti Raimonds Macats un Jānis Lūsēns, kā arī Uģa šarmantās skatuves partneres Olga Rajecka, Ira Krauja un Anmary.


Biļetes: no 15 eiro

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Izklaides producentu grupa 7 SIA